Jak Uzyskac Brzmienie Basu Andrzeja Korzynskiego

Jak uzyskać brzmienie basu Andrzeja Korzyńskiego?

Witajcie :),

Jestem nowy na forum.

Dopiero zaczynam swoją przygodę z basem.

Jestem klawiszowcem i chciałbym wzbogacić swoją muzykę o żywy bas.

Nie mam zapędów wirtuozerskich.

Moglibyście mi poradzić, jak uzyskać brzmienie, z którego często
korzystał Andrzej Korzyński?

Na przykład „Prezentacja Aby” z Podróży Pana Kleksa:

www.w435.wrzuta.pl/audio/ai7xbf8RXkq/prezentacja_aby_-_p.fronczewski_i_chor_chlopiecy
To chyba coś więcej niż zwykła korekcja…

Z góry dzięki za rady :).

Pozdrawiam,

Adam

Jak mogę uzyskać brzmienie basu znanego z utworów Andrzeja Korzyńskiego?
Czy ktoś może mi poradzić, jak uzyskać podobne brzmienie basu, jakie słychać w Prezentacji Aby z Podróży Pana Kleksa?
Jakie kroki powinienem podjąć, aby odtworzyć brzmienie basu, z którego często korzystał Andrzej Korzyński?
Czy jest jakiś specjalny sprzęt lub technika, którą muszę opanować, aby uzyskać brzmienie bassu takie jak Andrzeja Korzyńskiego?
Jakie są najlepsze sposoby na uzyskanie podobnego brzmienia basu, jakie słychać w utworach napisanych przez Andrzeja Korzyńskiego?
Czy ktoś może polecić mi specjalny sprzęt lub oprogramowanie, które pomogą mi uzyskać brzmienie bassu jakie słychać w utworach Andrzeja Korzyńskiego?
Co muszę zrobić, aby uzyskać gitarowe dźwięki basu, podobne do tych, które Andrzej Korzyński wykorzystywał w swoich utworach?
Jakie kroki powinienem podjąć, aby uzyskać brzmienie bassu jakie słychać w Prezentacji Aby z Podróży Pana Kleksa?
Jak mogę zsynchronizować mój sprzęt ze zmieniającą się muzyką, aby uzyskać brzmienie basu jakie słychać w utworach napisanych przez Andrzeja Korzyńskiego?
Czy ktoś mógłby mi podać najlepsze wskazówki na temat uzyskiwania brzmienia bassu podobnego do tego, które słychać w utworach Andrzeja Korzyńskiego?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. Dzięki za odpowiedź.

    Byłem święcie przekonany (chociaż nie wiem na jakiej podstawie), że to sam
    Korzyński grał.

Możliwość komentowania została wyłączona.