Tech 21 Landmark 300 Vs Swr 350 Bass Head

Tech 21 Landmark 300 vs SWR 350 Bass Head ?

Cześć, mam poważny dylemat czy miał ktoś do czynienia z tymi
wzmacniaczami. Nie wiem co wybrać z jednej strony napaliłem się na tego Techa 1500zł natomiast SWR-a mogę mieć za 900zł z wysyłką. Co wybrać
generalnie będę wpinał pod pakę Orange’a OBC410 z Fenderem JB klimaty
rockowe, funkowe i różne 🙂 Lepiej dopłacić do techa czy nie ma aż tak
wielkiej różnicy a może SWR jest lepszy ?

Ja jako basista, mam dylemat między Tech 21 Landmark 300, a SWR 350 Bass Head. Który z nich będzie lepszy dla moich potrzeb muzycznych?
Czy ktoś miał okazję korzystać z Tech 21 Landmark 300 lub SWR 350 Bass Head i mógłby mi doradzić, który wybrać?
Jako basista zastanawiam się, który wzmacniacz basowy wybrać – Tech 21 Landmark 300 czy SWR 350 Bass Head. Jakie macie doświadczenia z tymi sprzętami?
Który wzmacniacz basowy jest lepszy – Tech 21 Landmark 300 czy SWR 350 Bass Head? Z czego warto skorzystać?
Muszę dokonać wyboru między Tech 21 Landmark 300, a SWR 350 Bass Head. Który z tych wzmacniaczy będzie lepszy do grania rocka i funky?
Czy Tech 21 Landmark 300 jest wart dopłaty, czy lepiej zdecydować się na SWR 350 Bass Head, aby zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie uzyskać dobry dźwięk basu?
Czy ktoś korzystał z Tech 21 Landmark 300 lub SWR 350 Bass Head, grając w różnych stylach muzyki, takich jak rock, funk, itp.? Który z tych wzmacniaczy będzie lepszy do takiej muzyki?
Jako basista, zastanawiam się, który wzmacniacz basowy będzie lepszy do podłączenia do mojego pakietu Orange OBC410 z Fender JB. Czy Tech 21 Landmark 300 czy SWR 350 Bass Head?
Co sądzicie o Tech 21 Landmark 300 lub SWR 350 Bass Head dla basisty, który gra głównie rock, funk i różne style muzyki? Który z tych wzmacniaczy będzie bardziej odpowiedni?
Jako basista potrzebuję uzyskać dobry dźwięk z mojego pakietu Orange OBC410 z Fenderem JB. Czy Tech 21 Landmark 300 czy SWR 350 Bass Head będzie lepszy w tym przypadku?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. Wybacz, pisałem na telefonie w dodatku na uczelni podczas kolosa. Mam
    nadzieje, ze jakioś pozbierasz się na święta. Mam prośbę do osób, które
    nie mają zamiaru wnieść nic do tematu o niekomentowanie.

  2. Tech21 to sansamp z końcówką mocy. Siłą rzeczy ma wbudowany przester.

    SWR to bardzo fajna i głośna głowa, świetnie grająca pod jazz bassem ale
    nie ma przesteru na pokładzie. Z drugiej strony zawsze można dokupić
    sansampa w kostce jeśli uznasz, że potrzebujesz i chyba nawet taniej Cię to
    wyniesie.

    Przy tych cenach ja zdecydowanie wybrałbym SWR.

Możliwość komentowania została wyłączona.