Obczajenie Gitary 8211 Pila

Obczajenie gitary – PIŁA

Witam. Mam pytanie do drogiej basowej braci. Nie wiedziałem, gdzie je dać,
więc profilaktycznie poszło w HajdParch:

Czy ktoś obczajał, lub, w ramach przysługi mógłby sprawdzić dla mnie
jedną gitarę?

allegro.pl/epiphone-les-paul-custom-seymour-duncan-i5711881297.html

Wszystko wygląda w porządku, ale wiadomo, jak to jest zakupami w ciemno,
szczególnie w przypadku używek. Interesują mnie szczególnie te pick-upy
Seymoura Duncana.

W zamian dowolna przysługa podobnego kalibru, czteropak przy okazji, lub jego
równowartość przelewem.

Z góry dziękuję.

Czy jeszcze jest ktoś pośród naszych basistów, który mógłby mi pomóc w sprawdzeniu gitary Les Paul Custom Seymour Duncan i5711881297?
Czy któryś z kolegów z sekcji basowej miał okazję testować gitarę Les Paul Custom z elementami Seymoura Duncana?
Czy mógłby mi ktoś polecić dobre miejsce, gdzie mógłbym przetestować gitarę Les Paul Custom z Seymourem Duncanem?
Czy zna ktoś spośród basistów, którzy mogliby mi pomóc w ocenie stanu gitary Les Paul Custom ze względu na pick upy Seymoura Duncana?
Czy ktoś z basistów miał już okazję kupować używane gitary Les Paul Custom i może coś doradzić?
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, jakie są zalety i wady pick upów Seymoura Duncana w gitarach Les Paul Custom?
Czy miał ktoś spośród basistów styczność z gitarą Les Paul Custom z Seymourem Duncanem i może coś powiedzieć na temat jej brzmienia?
Czy zna ktoś wśród basistów kogoś, kto mógłby mi pomóc w przetestowaniu gitary Les Paul Custom z pick upami Seymoura Duncana?
Czy ktoś orientuje się, czy gitara Les Paul Custom z pick upami Seymoura Duncana będzie odpowiednia dla basisty?
Czy mógłby mi ktoś wskazać, gdzie najlepiej szukać używanych gitar z pick upami Seymoura Duncana w Polsce?

Podziel się swoją opinią