Squier Vintage Modified Telecaster Bass Special 8211 Kto Mial Stycznosc Opinie

Squier Vintage Modified Telecaster Bass Special – kto mia艂 styczno艣膰? opinie?

Autor dzieli si臋 swoimi przemy艣leniami i w膮tpliwo艣ciami dotycz膮cymi Squiera Vintage Modified Telecaster Bass Special, zastanawiaj膮c si臋 nad zakupem tej gitary basowej. Por贸wnuje j膮 z innymi modelami Fendera, kt贸re wcze艣niej testowa艂.

Witam, (jako 偶e to m贸j pierwszy post tutaj ;)) Poprzednio gra艂em na Fenderach MiM – JB i PB. Zdecydowanie bardziej przypada mi do gustu PB, a 偶e gram raczej hobbystycznie i niezbyt g贸rnolotn膮 muzyk臋 dlatego mia艂em zamiar zakupi膰 w艂a艣nie jakiego艣 Squier’a PB z serii Vintage Modified. Ostatnio jednak natkn膮艂em sie na co艣 takiego w艂a艣nie – Squier Vintage Modified Telecaster Bass Special. Uj臋艂a mnie ta gitara stylistyk膮, a i jako艣膰聽wykonania jest pono膰 na dobrym poziomie. W sieci jest wiele r贸偶nych opinii na jej temat zatem mam pytanie czy kto艣 z Was moi drodzy mo偶e si臋 na jej temat wypowiedzie膰? kto艣 posiada lub ogrywa艂? Jest kto艣 w stanie to por贸wna膰 do precla? O tyle o ile zd膮偶y艂em si臋 dowiedzie膰 to brzmienie powinno mnie zadowoli膰. ciep艂o i 艂adny dobry d贸艂 z humbucka w po艂膮czeniu z singlem powinna si臋 sprawdzi膰 w przesterowanych brudnym graniu. Bardziej zastanawia mnie wygoda ( kr贸tkie paluszki). sporo w sieci zagranicznej marudzenia na ten temat w艂a艣nie :/ Tele – Nut Width: 1.7″ (43.2 mm) PB – Nut Width: 1.650″ (42 mm) JB – Nut Width: 1.5″ (38.1 mm) Z g贸ry dzi臋ki za wszelkie info.

Podziel si臋 swoj膮 opini膮
thrasher
thrasher
Artyku艂y: 0

4 komentarze

  1. A ona nie jest z agathisu?

    Chcesz zakupi膰 go jako nowego czy u偶ywk臋?

    Mi si臋 to na pewno bardzie podoba od standardowych, z g艂贸wkami wielkimi jak
    patelnia

  2. Aa, ja si臋 troch臋 zakr臋ci艂em og贸lnie, bo widzia艂em tak膮, ale ten sam
    gryf + g艂贸wka i kszta艂t precision, teraz na ten kszta艂t wpad艂em, no i
    by艂a z agathisu, czyli s艂abizna.

    A takiego lipowego to bym si臋 sam pokusi艂 w zale偶no艣ci od ceny, bo 艂adne
    s膮.

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.