Neck Plate

Neck Plate

Witam,ma ktoś może pojęcie gdzie można kupić lub zrobić na zamówienie złotą płytkę mocującą do jazza z logo bądź napisem Fender?Płytka prostokątna,do czwórki.Przeszukałem już chyba wszystko i jestem trochę zdesperowany dlatego byłbym wdzięczny za wszelką pomoc.

Czy wiecie, gdzie mogę kupić lub zamówić złotą płytkę mocującą do jazzy z logo Fender?
Czy ktoś miał doświadczenia z zakupem Neck Plate z logo Fender i może mi polecić sklep?
Czy znacie firmę, która wykonuje na zamówienie Neck Plate z napisem lub logiem Fender?
Czy może mi ktoś polecić miejsce, gdzie znajdę złote Neck Plate z logo Fender do czwórki?
Czy ktoś ma wiedzę na temat sklepów muzycznych, które oferują złote Neck Plate z logo Fender?
Czy jest tu ktoś, kto mógłby polecić mi dobry serwis zajmujący się wyrobem Neck Plate z logo Fender?
Czy ktoś może pomóc mi w znalezieniu Neck Plate z logo Fender w rozmiarze prostoątnym do czwórki?
Czy ktoś wie, gdzie kupić złotą Neck Plate z logo Fender i czy jest dostępna w wersji z napisem?
Czy ktoś orientuje się, w którym sklepie mogę znaleźć Neck Plate z logo i napisem Fender w złotej wersji?
Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć Neck Plate z logo Fender w złotej wersji, który pasuje do jazza o rozmiarze czwórki?

Podziel się swoją opinią

7 komentarzy

  1. tyle to i ja w 5 sek.znalazłem tyle że ja potrzebuję do basu a nie strata
    czy tele

Możliwość komentowania została wyłączona.