Nietypowa Prosba Od Josue

Nietypowa prośba od josue

YouTube Nietypowa prośba od josue
Siemanko!

Bardzo mi i mojemu zespołowi zależy, żeby zagrać na WOŚP-ie w
Cieszynie

Potrzebujemy głosów..

KLIK KLIK

https://www.youtube.com/watch?v=8kGbE7zwipc MUZYKA

MOD-ów przepraszam, jeżeli ten post jest niezgodny z regulaminem ale jak już
mówiłem, bardzo nam zależy na tym

Czy mogę prosić o wsparcie dla mojego zespołu w naszej próbie zagrania na WOŚP-ie w Cieszynie poprzez oddanie głosu?
Czy mógłbyś pomóc mojemu zespołowi dostać się na scenę WOŚP w Cieszynie przez oddanie głosu?
Czy chciałbyś wesprzeć mój zespół w naszej walce o występ na WOŚP-ie w Cieszynie poprzez kliknięcie w link?
Czy może mi pomóc w zdobyciu popularności dla mojego zespołu w ramach WOŚP-u w Cieszynie poprzez oddanie Twojego głosu?
Czy chcesz pomóc mojemu zespołowi zdobyć występ na WOŚP-ie w Cieszynie przez oddanie swojego głosu?
Czy zechciałbyś wesprzeć mój zespół w naszym staraniu o grę na WOŚP-ie w Cieszynie poprzez kliknięcie w link?
Czy zechcesz pomóc mojemu zespołowi dostać się na scenie WOŚP-ie w Cieszynie przez oddanie swojego głosu?
Czy mógłbyś mi pomóc zdobyć uznanie dla mojego zespołu na WOŚP-ie w Cieszynie poprzez oddanie swojego głosu?
Czy chcesz pomóc mojemu zespołowi zrealizować nasze marzenie o zagrania na WOŚP-ie w Cieszynie poprzez kliknięcie w link?
Czy mogę poprosić o Twoje wsparcie dla mojego zespołu, abyśmy mogli zagrać na scenie WOŚP-u w Cieszynie poprzez oddanie głosu?

Podziel się swoją opinią

9 komentarzy

  1. Kliknięte:)

    Całkiem „fajnie-nirvanowy” (to subiektywne odczucie) klimat.

    Jutro z modemu (inne IP) klepnę znowu:)

  2. Co dla jednych jest sufitem, dla innych jest podłogą. Mnie po raz kolejny
    wkręcono na WPŚP mimo, iż tego nie chcę, ale cóż – podejrzewam, że tylko
    u mnie w mieście każda impreza jest beznadziejna. Macie mój głos 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.