Jaki Bas Do Metalu Drop B 4 Struny

Jaki bas do metalu , drop B , 4 struny ?

Witam wszystkich na forum 🙂 Wiem , że pytanie o wybór gitary należy do najbardziej nudnych i pospolitych. Szukam nowego basu do max 2,5 tysiąca. Gram w dropie B ( B – F# – B – E ). Gram palcami , zależy mi tylko i wyłącznie na 4 strunach. Pickupy nie mają większego znaczenia , mogą być pasywy lub aktywy. Jedyne wiosło które chodzi mi po głowie , to Warwick Rockbass Corvette Basic Passive 4. Ktoś może mi coś jeszcze polecić?

Jaki bas do grania w meta, w stroju drop B na czterech strunach? Szukam nowego instrumentu, co możecie polecić?
Jaki bas byłby najlepszy do grania metalu na czterech strunach w stroju drop B? Mam budżet do 2,5 tysiąca, co możecie polecić?
Czy możecie polecić jakiś bas do grania metalu na czterech strunach w stroju drop B?
Jaki bass nadaje się najlepiej do grania na czterech strunach w stroju drop B do metalu? Czy ktoś może polecić coś innego niż Warwick Rockbass Corvette Basic Passive 4?
Jaki bas polecacie do grania w meta w stroju drop B i na czterech strunach?
Czy ktoś może polecić jakiś bass do grania metalu i stroju drop B na czterech strunach?
Jakiego basu powinienem szukać do grania metalu na czterech strunach i w stroju drop B?
Jaki bas będzie najlepszy do grania w meta i stroju drop B na czterech strunach? Czy Warwick Rockbass Corvette Basic Passive 4 jest najlepszym wyborem?
Jakiego basu powinienem szukać do grania metalu na czterech strunach i w stroju drop B? Co oznaczają pasywne i aktywne pickupy?
Czy ktoś może polecić dobry bass do grania w meta w stroju drop B i na czterech strunach? Nie mam konkretnych preferencji co do pickupów, co możecie polecić?

Podziel się swoją opinią
CodyMelody
CodyMelody
Artykuły: 0

16 komentarzy

  1. OLX.pl/oferta/gitara-basowa-4-strunowa-marathone-krb-04-CID751-ID7E0BB.html

  2. Gibson raczej odpada , głupi powód ale wyglądu tak jak w przypadku Fenderów
    nie umiem zdzierżyć 🙂

    A jakieś inne modele Warwicka niż ten co podałem? Przyznam że ta marka mnie
    najbardziej interesuje.

  3. allegro.pl/gitarabasowa-warwick-rb-streamer-std4-rg-promocja-i4836601505.html
    jestem przekonany że ten będzie miał potężniejsze brzmienie od RB
    Corvette’y

  4. Jazzowe picki mają inną charakterystykę, ale to nie znaczy, że są mniej
    potężne.

  5. @Kapral: Coś, co ma 35cio calową menzurę.

    Zdecydowanie i przede wszyskim! Inaczej będziesz sobie pluł w brodę nad
    dynamiką grubasów zawieszonych na 34 calach. Pytanie które 4ki mają 35
    cali?

  6. Z Warwicka najchętnej do ciężkiego grania idą właśnie Warwick Rockbass
    Streamer LX, oraz Warwick Rockbass Corvette $$

    Oba dobrze się sprawdzą w cięższym graniu.

Możliwość komentowania została wyłączona.