Wzmacniacz Dla Poczatkujacego

Wzmacniacz dla pocz膮tkuj膮cego

Rozpoczynaj膮c przygod臋 z basem, kluczowe jest wybranie odpowiedniego wzmacniacza, kt贸ry b臋dzie pasowa艂 do 膰wicze艅 w domu oraz ma艂ych pr贸b. W artykule omawiamy kilka polecanych modeli oraz podpowiadamy, na co zwr贸ci膰 uwag臋, by wyb贸r by艂 jak najbardziej trafny.

Ahoj, dopiero zaczynam przygod臋 z basem, jestem na etapie wybierania sprz臋tu.
Jakie wzmacniacze polecacie do 膰wicze艅 w domu, ewentualnie bardzo ma艂ych
pr贸b i koncert贸w?

1.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4800148739&reco_id=68bb7689-7402-11e4-a610-fa163eef2659&ars_source=ars&ars_socket_id=32&ars_rule_id=201
2.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4789306233&reco_id=68bb7689-7402-11e4-a610-fa163eef2659&ars_source=ars&ars_socket_id=32&ars_rule_id=201
3.comba-basowe/27533-combo-basowe-hh-electronics-sb20-combo-basowe-20w.html
4.comba-basowe/25908-combo-basowe-kustom-kxb-20.html

5.11183-fender-rumble-15.html

6.29874-orange-crush-25-bx.html

Znalaz艂em takie, macie jakie艣 inne propozycje? Nie ukrywam, 偶e chodzi mi
te偶 o cen臋, chcia艂bym wyda膰 jak najmniej.

Aha, nie wiem, czy to ma jaki艣 wp艂yw, ale jeszcze nie wiem co chcia艂bym
gra膰, prosz臋 wi臋c o co艣, co nada si臋 do wszystkiego 馃槈 Z g贸ry
dzi臋ki!

Jakie wzmacniacze polecaliby艣cie dla pocz膮tkuj膮cego basisty na 膰wiczenia w domu lub ma艂e pr贸by i koncerty?
Czy znacie jakie艣 dobre opcje wzmacniaczy dla pocz膮tkuj膮cego basisty?
Jaki wzmacniacz by艂by odpowiedni dla pocz膮tkuj膮cego basisty na minikoncerty i 膰wiczenia w domu?
Kt贸ry wzmacniacz jest najlepszy dla pocz膮tkuj膮cego basisty na niewielkie pr贸by i 膰wiczenia w domu?
Jakie s膮 wasze propozycje wzmacniaczy dla pocz膮tkuj膮cego basisty, kt贸ry chce wyda膰 jak najmniej?
Czy polecaliby艣cie jakie艣 inne wzmacniacze dla pocz膮tkuj膮cego basisty ni偶 te znalezione w tek艣cie?
Jaki wzmacniacz poleciliby艣cie dla pocz膮tkuj膮cego basisty, kt贸ry dopiero zaczyna przygod臋 z muzyk膮 na basie?
Czy istniej膮 wzmacniacze specjalnie dla pocz膮tkuj膮cych basist贸w?
Kt贸ry wzmacniacz by艂by najlepszy dla pocz膮tkuj膮cego basisty bez okre艣lonych preferencji muzycznych?
Jakie s膮 wasze do艣wiadczenia z wzmacniaczami do 膰wicze艅 na basie i jakie polecacie?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮

Jeden komentarz

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.