Planet Of Zeus Leash Eye Octopussy Pigs In Tank 8211 05092014 Wroclaw

Planet of Zeus, Leash Eye, Octopussy, Pigs in Tank – 05.09.2014 Wrocław

7. edycja Desert Carnival wraca do Wrocławia ze znakomitymi zespołami takimi jak Planet of Zeus, Leash Eye, Octopussy oraz Pigs in Tank. Koncert odbędzie się 5 września w klubie Alive.

Desert Carnival zaprasza!

7 edycja pustynnych podmuchów znów nawiedzi #Wrocław!

5 września w klubie Alive na kolejnej edycji koncertu Desert Carnival
zagrają:

+ Planet of Zeus –
www.planetofzeus.gr/

Grecy po ostatniej wizycie we Wrocławiu nie mogli się doczekać kolejnej.
Wracają do nas z nowym albumem, energią i greckim southern metalem!

+ Leash Eye –
www.leasheye.pl/index_pl.php

Hard rock ma się dobrze, jeśli nie wierzycie to przyjdzie posłuchać Leash
Eye. Oni przekonają niedowiarków.

+ Octopussy –
www.facebook.com/octopl

Pierwszy raz we Wrocławiu. Octopussy to zespół, z którego możemy być
dumni w świecie. Solidne, energetyczne i melodyjne granie.

+ Pigs in Tank –
www.facebook.com/PigsInTank?ref=ts&fref=ts

Souther metal na pełnej k…..! Chłopaki z Rybnika zagrali na 1 edycji DC i
do tej pory za nimi tęsknimy. Do Wrocławia przyjadą z nowym materiałem.

Bilety: 40zł, w dniu koncertu 50zł.

Keep calm and fuckin’ southern!

Więcej info: www.desertcarnival.pl

Czy jako basista jestem zaproszony na koncert Desert Carnival we Wrocławiu z zespołami Planet of Zeus, Leash Eye, Octopussy i Pigs in Tank?
Czy zarezerwowałem już bilety na koncert Desert Carnival we Wrocławiu?
Czy ktoś z moich kolegów basistów jedzie na koncert Desert Carnival we Wrocławiu?
Czy warto wydać pieniądze na bilety na koncert Desert Carnival we Wrocławiu dla zespołów Planet of Zeus, Leash Eye, Octopussy i Pigs in Tank?
Czy znacie zespół Octopussy i czy warto zobaczyć ich na koncercie Desert Carnival we Wrocławiu?
Czy ktoś z moich znajomych z Wrocławia idzie na koncert Desert Carnival z zespołami Planet of Zeus, Leash Eye, Octopussy i Pigs in Tank?
Czy mam już wszystkie informacje dotyczące koncertu Desert Carnival we Wrocławiu z zespołami Planet of Zeus, Leash Eye, Octopussy i Pigs in Tank?
Czy marzy mi się zobaczyć zespół Planet of Zeus na żywo na koncercie Desert Carnival we Wrocławiu?
Czy zna ktoś z moich znajomych zespoły grające podobny styl do zespołów z koncertu Desert Carnival we Wrocławiu?
Czy można kupić bilety na koncert Desert Carnival z zespołami Planet of Zeus, Leash Eye, Octopussy i Pigs in Tank w klubie Alive w dniu koncertu?

Podziel się swoją opinią
Wawrzykos
Wawrzykos
Artykuły: 0