Combo Hartke HyDrive 5410C

Witam sprzedałem kombo Hartke a 100 i przymierzam się do kupna czegoś
lepszego na oku mam Hartke HyDrive 5410C koszt około 4 tyś czy możecie mi
coś doradzić w tym temacie albo polecić coś lepszego w tym zakresie cenowym
z góry dziękuje za podjęcie tematu.

Rozglądam się za nowym combo dla basisty. Czy mieliście doświadczenie z Hartke HyDrive 5410C?
Planuję kupić kosztowniejsze combo dla basu. Czy Hartke HyDrive 5410C byłoby dobrym wyborem?
Co myślicie o combo Hartke HyDrive 5410C? Czy warto zainwestować w niego 4 tysiące?
Czy możecie polecić mi coś lepszego niż combo Hartke HyDrive 5410C w przedziale cenowym około 4 tysięcy?
Jakie macie wrażenie po użyciu kombo Hartke HyDrive 5410C? Czy było warte inwestycji?
Czy są jakieś alternatywy dla Hartke HyDrive 5410C w tym samym przedziale cenowym?
Czy Hartke HyDrive 5410C byłoby najlepszym wyborem dla basisty, który chce zainwestować 4 tysiące złotych w combo?
Czy warto przesiąść się z combo Hartke a 100 na Hartke HyDrive 5410C, mimo wyższej ceny?
Czy ktoś z was miał doświadczenia z innymi kombo w podobnym przedziale cenowym? Jakie były wasze wrażenia?
Jakie są wasze zdanie na temat Hartke HyDrive 5410C? Czy warto zainwestować w nie?

Podziel się swoją opinią
fireproof
fireproof
Artykuły: 0

4 komentarze

  1. przede wszystkim za taki hajs idź do sklepu ogrywaj i wybierz co dla ciebie
    najlepsze, nie lepiej head+paka?

  2. za jakieś 2500zł można dorwać ampega SVT 3 pro do tego paka jak wiesz czego
    chcesz to polecam Noisy Box, już od 1500zł dobrze gadaja 🙂

  3. Za niewiele ponad to 2500 kupisz Ampega SVT6/SVT4 a to jednak klasę lepsze
    graty niż SVT3. Do tego pake Ashdowna ABMa albo jakiegoś Noisy Boxa i za 4k
    jesteś ustawiony.

Możliwość komentowania została wyłączona.