Yamaha RBX 374

Yamaha RBX 374 pojawia si臋 jako atrakcyjna propozycja dla os贸b szukaj膮cych swojego pierwszego basu. Zosta艂a u偶yta przez poprzedniego w艂a艣ciciela przez oko艂o rok, g艂贸wnie na koncertach, z minimalnymi problemami technicznymi takimi jak trzeszcz膮cy potencjometr.

Witam, mam na oku Yamah臋 rbx 374, z [url=allegro.pl/yamaha-rbx-374-i3904994855.html]ALLEGRO” >KLIK : B臋dzie to m贸j pierwszy bas. Czego dowiedzia艂em si臋 na razie to, 偶e sprzedaj膮cy nie jest pierwszym w艂a艣cicielem, nie uskar偶a艂 si臋 na jego dzia艂anie, zagra艂 na nim kilkana艣cie koncert贸w (przez oko艂o rok) i co najwy偶ej kt贸ry艣 z potencjometr贸w troch臋 trzeszcza艂; gryf jest prosty, dobrze trzyma str贸j.. Nie mam opcji dotkni臋cia i potestowania gitary, dlatego zwracam si臋 z pro艣b膮 do Was, opr贸cz pyta艅, kt贸re zada艂em, na co jeszcze zwr贸ci膰 uwag臋, o co spyta膰, aby zakup nie okaza艂 si臋 kiksem.. Ps. Wydaje mi si臋, 偶e ta Yamaszka(je艣li jest bez wad ukrytych) b臋dzie lepszym wyborem, ni偶 [url=allegro.pl/cort-action-bass-as-gitara-basowa-i3889234730.html]TAKI” >KLIK cort, [url=allegro.pl/gitara-basowa-harley-benton-vintage-e-strada-ex-pl-i3909775211.html]Harley Benton Vintage” >KLIK b膮d藕 [url=allegro.pl/gitara-basowa-aktywne-pickupy-taniej-o-500zl-i3914671489.html]Benton hbz2004″ >KLIK (5-strunowy nowy kosztuje ok 1000z艂) mam racj臋? Pozdrawiam

Czy powinienem kupi膰 Yamah臋 rbx 374?
Co powinienem zrobi膰, 偶eby kupi膰 dobry bas?
Czy Yamaha rbx 374 jest dobrym wyborem dla pocz膮tkuj膮cego basisty?
Jakie pytania powinienem zada膰 sprzedaj膮cemu sprz臋tu muzycznego?
Czy wiesz, gdzie mog臋 znale藕膰 Yamah臋 rbx 374 w dobrym stanie?
Jakie cechy powinien mie膰 dobry bas?
Czy Yamaha rbx 374 jest lepsza ni偶 Cort?
Czy Yamaha rbx 374 jest warta swojej ceny?
Co jeszcze powinienem wiedzie膰 przed zakupem Yamahy rbx 374?
Czy Yamaha rbx 374 b臋dzie dobrym wyborem dla mojego stylu gry na basie?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮

3 komentarze

  1. Cena jaka艣 szczeg贸lnie wyg贸rowana nie jest. Mia艂em to wios艂o z 2 lata.
    Skoro nie ma usterek, to reszta ewentualnych niedogodno艣ci kt贸re by wysz艂y w
    trakcie u偶ytkowania jest kwesti膮 regulacji. Jak na pocz膮tek nie g艂upie
    wios艂o o ile brzmieniowo b臋dzie Ci odpowiada膰. Ale pytanie wrzu膰 do
    odpowiednich w膮tk贸w na tym forum – typu aukcjie allegro, gitara do … itp,
    bo podejrzewam 偶e moderacja lada chwila w膮tek zamknie. Mo偶esz jeszcze
    poprosic kogo艣 z forumowych koleg贸w z Krakowa o obadanie sytuacji na 偶ywo.

  2. Dobrze ci si臋 wydaje. Ta Yamaha to ju偶 naprawd臋 sensowny bud偶etowy
    sprz臋cior.

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.