Schemat elektryki

Witam.

Poszukuje schematu elektroniki do Yamaha rbx 374. Chodzi mi o to, ze oderwaly
mi się kable od jednego z potencjometrow a nie zabardzo wiem , który kabelek
gdzie mialby się znajdowac.

Czy potrzebuję schematu elektroniki do Yamaha rbx 374?
Potrzebuję pomocy w znalezieniu schematu elektryki do mojego basu Yamaha rbx 374, czy mógłbyś/mogłabyś mi pomóc?
Znajdujesz się w sytuacji, kiedy twoje kable od jednego z potencjometrów oderwały się od reszty elektroniki w twoim basie Yamaha rbx 37 Czy jesteś w stanie pomóc mi w odnalezieniu schematu elektroniki dla niego?
Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się oderwanie kabli od jednego z potencjometrów w twoim basie Yamaha rbx 374? Czy mógłbyś/mogłabyś mi pomóc w odnalezieniu schematu elektroniki dla niego?
Potrzebuję pomocy w odnalezieniu schematu elektroniki dla mojego basu Yamaha rbx 37 Czy jesteś w stanie mi pomóc?
Czy znałbyś/znałabyś miejsce, gdzie mógłbym/mogłabym odnaleźć schemat elektryki dla mojego basu Yamaha rbx 374?
Czy jesteś w stanie pomóc mi w znalezieniu schematu elektryki dla mojego basu Yamaha rbx 374?
Czy miałeś/miałaś kiedykolwiek problemy z odrywaniem kabli od potencjometrów w twoim basie Yamaha rbx 374? Jak sobie poradziłeś/poradziłaś?
Czy masz wiedzę na temat Yamaha rbx 374?
Potrzebuję pomocy w odnalezieniu schematu elektryki dla mojego basu Yamaha rbx 374, czy jesteś w stanie mi pomóc z tym problemem?

Podziel się swoją opinią
dodge115
dodge115
Artykuły: 0

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.