Potrzebny schemat: Vol+Blend+Tone+S/P Switch

Jak w opisie, potrzebuję schematu dla dwóch singli z potkami V+B+T z
przełącznikiem trybu szeregowego i równoległego w formie push/push pod
potkiem blend. W necie znalazłem tylko jeden, w którym coś mi nie gra, ale
nie bardzo ogarniam, jak to powinno zostać wykonane :).

Jak mogę uzyskać schemat dla moich dwóch singli z potencjometrami V+B+T i przełącznikiem trybu szeregowego i równoległego w formie push/push pod potkiem blend?
Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć schemat dla moich singli z potami V+B+T i przełącznikiem trybu szeregowego i równoległego?
Jaki schemat należy zastosować do moich dwóch singli z potkami V+B+T i przełącznikiem trybu szeregowego i równoległego w formie push/push pod potkiem blend?
Jak mogę uzyskać schemat, który spełni moje wymagania dla moich dwóch singli z potkami V+B+T i przełącznikiem trybu szeregowego i równoległego?
Czy istnieje schemat gitarowy dla moich dwóch singli z potencjometrami V+B+T i push/push przełącznikiem trybu szeregowego i równoległego?
Jakie są najlepsze źródła do uzyskania schematu dla moich singli z potami V+B+T i przełącznikiem trybu szeregowego i równoległego?
Czy ktoś mógłby udostępnić mi schemat, który pasuje do moich dwóch singli z potkami V+B+T i przełącznikiem trybu szeregowego i równoległego?
Jakie są kroki, aby uzyskać schemat dla moich dwóch singli z potami V+B+T i przełącznikiem trybu szeregowego i równoległego?
Czy jest ktoś, kto może pomóc mi uzyskać schemat dla mojego basu z singlami, potami V+B+T i przełącznikiem trybu szeregowego i równoległego w formie push/push?
Jaki schemat polecacie do mojego basu z singlami, potkami V+B+T i push/push przełącznikiem trybu szeregowego i równoległego?

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. to jest ten schemat jeśli chodzi o blend z push pulem (te dwa potencjometry
    vol traktuj jako jeden potencjometr blend)

    na drugim potencjometrze (blend) stereo robisz odwrotność sygnały z masą
    następnie dajesz potencjometr vol i tone

  2. [url]!%20shared%20stuff%20!/ICS%20Encore%20TP-Bass/SerParBlendMTon.jpg?w=AACSWD7mtkA9LqH3ufKDH1QFBPXdBwx9PXCeDbBnjXPqzQ&_subject_uid=20348554[/url]
    A ten schemat jest poprawny? 🙂

  3. sam go wstawiałeś i jest poprawny Tylko w trybie seriall blend będzie
    działał jak potencjometr vol bo z 2 pickupów zrobi się humbecker

Możliwość komentowania została wyłączona.