combo do 1300 zł – do basu Marcus Miller

Za jakiś czas kupuje wymienioną w temacie gitarę. Od razu zamierzam zrobić sobie prezent i kupić jakiś fajny piec który nie będzie psuł brzmienia tego sprzętu. Od brzmienia oczekuję żeby było ciepłe i dynamiczne. Piec ok. 100 W (lub więcej) Przydało by się wejście aux. Do grania w domu, w pokoju ,żadne tam koncerty czy występy bo jestem amatorem, gram sobie dla zabawy. Możecie coś polecić ? Zapewne używane combo bo będzie lepsze za tą kasę. Mam pierdziawkę 35 W do ćwiczeń ale nie wyobrażam sobie Marcusa podpiętego pod ten piecyk.

Jakie combo możecie polecić do basu Marcus Miller za około 1300 zł?
Planuję kilka sprzętowych zakupów do mojego basu Marcus Miller, który piec do około 100 W będzie dobrym wyborem?
Czy potrzebuję pieca do gry w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak mój domowy pokój, czy tylko na koncerty/występy?
Jakie wejście powinnienem szukać w piecu basowym, aby móc podłączyć swoje urządzenia?
Czy fajny piec do basu powinien mieć ciepłe i dynamiczne brzmienie?
Jaki piec polecacie do gry w domu, jako amator gry na basie, który nie popsuje brzmienia mojego Marcus Millera?
Czy używany basowy piec może być lepszy od nowego? Co powinienem patrzeć przy zakupie używanego pieca?
Szukam pieca basowego z wejściem aux za około 1000 zł – czy jest to realistyczna cena?
Mam wystarczającą moc w moim obecnym 35 W piecu do gry na basie. Jak przesiadka na większy piec wpłynie na mój dźwięk.
Czy ciepłe i dynamiczne brzmienie w piecu basowym jest bardziej ważne niż jego cena? Jaki stosunek ceny do jakości powinienem szukać?

Podziel się swoją opinią
szczyrzuja
szczyrzuja
Artykuły: 0

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.