EDEN EN 210 XST 4ohm – Problem, kolumna nie gra

Witam.

Mam następujący problem. Podczas ostatniej próby w trakcie grania kolumna
nagle się wyciszyła. Nie wiem co może być przyczyną, nie ma oznak
spalenia, wszystkie elementy zwrotnicy wyglądają na sprawne. Żarówka
zabezpieczająca horna świeci po podłączeniu do prądu, więc wykluczam jej
uszkodzenie. Czasami łapie sygnał chwilę pogra i znów nagle się
wycisza.

We wzmacniaczu Taurus SL-300H w momencie jak się wycisza kolumna pali się
dioda „PROT”. W instrukcji napisane jest przy niej tak: „Kontrolka
sygnalizująca działanie układów zabezpieczających wzmacniacz mocy.”

Miał ktoś podobny przypadek albo orientuje się, co może być przyczyną
takiego zachowania?

Z góry dziękuję za pomoc w temacie.

Mam problem z kolumną basową EDEN EN 210 XST 4ohm – czy ktoś miał podobną sytuację i może mi pomóc?
Czy ktoś się orientuje, dlaczego moja kolumna basowa nagle przestała grać w trakcie próby?
Czy jest ktoś, kto spotkał się z problemem wyciszenia kolumny basowej EDEN EN 210 XST 4ohm i wie, co może być przyczyną?
Co może być powodem wyciszenia się mojej kolumny basowej EDEN EN 210 XST 4ohm podczas grania?
Czy ktoś potrafi mi pomóc rozwiązać problem z moją kolumną basową EDEN EN 210 XST 4ohm, która nagle przestała grać?
Co powoduje włączenie się diody PROT w moim wzmacniaczu Taurus SL 300H, gdy kolumna basowa przestaje grać?
Mam problem z moją kolumną basową EDEN EN 210 XST 4ohm – czy ktoś zna przyczynę jej nagłego wyciszenia?
Czy ktoś wie, dlaczego moja kolumna basowa EDEN EN 210 XST 4ohm nie gra i co mogę zrobić, żeby temu zaradzić?
Co może powodować wyciszenie się kolumny basowej EDEN EN 210 XST 4ohm podczas grania na wzmacniaczu Taurus SL 300H?
Czy miał już ktoś taki problem jak ja – moja kolumna basowa EDEN EN 210 XST 4ohm przestała działać podczas próby i nie wiem, co może być przyczyną?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. Zmieniałeś kabel?

    Sprawdzałeś kolumnę z innym wzmacniaczem, wzmacniacz z inną kolumną?

  2. Przewód jest sprawny. Podłączałem testowo paczkę gitarową i normalnie
    grała, więc wzmacniacz również działa.

Możliwość komentowania została wyłączona.