Washburn xb120 vs Squier Jazz BAss

Witam 🙂

Na basie gram 3 lata , obecnie posiadam Vestera z lat 80 lecz obecnie pilnie
potrzebuje wiosła do około 1k.

Gram w kapeli punk rockowej/Oi! / Ska choć prywatnie jestem fanem klasycznego
rocka oraz bluesa. Zastanawiam się nad Squierem Jazz Bassem(nówka, alder) a
Washem xb120(używka). Ogrywałem obydwa, obydwa dobrze leżą i można
ukręcić to co potrzebuje, pod względem wyglądu bardziej mi siedzi Squier
lecz Washburn jest aktywny i bardzo uniwersalny. Nie wiem co wybrać,
pomóżcie lub podrzućcie jakieś fajne propozycje.

Z góry dziękuje/ pozdrawiam

Czy ktoś miał styczność z Washburnem xb120 i Squier Jazz Bassem i mógłby mi pomóc w wyborze?
Jaki jest najlepszy bas dla basisty grającego punk rocka/Oi!/Ska w cenie do 1k?
Mam Vestera z lat 80, ale potrzebuję nowego basu. Co polecacie: Squier Jazz Bass czy Washburn xb120?
Czy mogę liczyć na pomoc w wyborze między Squier Jazz Bassem a Washburnem xb120?
Szukam uniwersalnego basu do grania w kapeli punk rockowej/Oi!/Ska. Czy Squier Jazz Bass czy Washburn xb120 będą najlepszym wyborem?
Jaka jest opinia na temat Squier Jazz Bas i Washburna xb120? Który z nich lepiej sprawdzi się w grze punk rockowej/Oi!/Ska?
Czy ktoś miał okazję porównać Squier Jazz Bass i Washburn xb120 i mógłby mi pomóc w wyborze?
Który z basów: Squier Jazz Bass czy Washburn xb120, jest lepszy pod względem uniwersalności i odpowiedniej do grania w różnych gatunkach muzycznych?
Czas na zmianę basu, bo mój Vestera już nie daje rady. Czy Squier Jazz Bass czy Washburn xb120 będą dobrym wyborem dla basisty grającego w kapeli punk rockowej/Oi!/Ska?
Jaka jest opinia na temat Squier Jazz Basu i Washburna xb120 w kontekście grania różnych gatunków muzycznych? Który z basów jest bardziej uniwersalny?

Podziel się swoją opinią
maciek0x
maciek0x
Artykuły: 0

Jeden komentarz

  1. Na temat jednego i drugiego basu było na forum napisane już dość dużo,
    więc użyj wyszukiwarki i poczytaj.

Możliwość komentowania została wyłączona.