Pickupy

Witam serdecznie.

Mam pytanie do szanownych forumowiczów. Jestem posiadaczem basidła o nazwie
ltd d6 i chciałbym zmienić przystawki … co proponujecie, zależy mi na
ciepłym klarownym brzmieniu. Dzięki za oddzew

Jako basista, mam bas o nazwie ltd d6 i chciałbym zmienić przystawki. Jakie polecacie, aby uzyskać ciepłe i klarowne brzmienie?
Cześć, mam problem z moimi pickupami basowymi w moim basie ltd d Co polecacie zrobić, aby uzyskać pożądane ciepłe i klarowne brzmienie?
Jako basista, mam problem z moimi obecnymi przystawkami bassowymi na moim ltd d Jakie są wasze rekomendacje dla mnie, aby uzyskać ciepłe i klarowne brzmienie w moim basie?
Cześć, szukam profesionalnej pomocy od innych basistów. Mam bas o nazwie ltd d6 i chciałbym zmienić przystawki. Co mi radzicie, aby uzyskać ciepłe i klarowne brzmienie w swoim bassie?
Jako posiadacz basu ltd d6, szukam porad od innych basistów. Jaki rodzaj pickupów basowych polecacie, aby uzyskać ciepłe i klarowne brzmienie w moim basie?
Hej, czy ktoś mógłby polecić mi przystawki basowe do mojego basu ltd d6, aby uzyskać ciepłe i klarowne brzmienie?
Cześć, jestem basistą grającym na basie ltd d6 i chcę zmienić moje przystawki. Co polecacie, aby uzyskać ciepłe i klarowne brzmienie w swoim basie?
Cześć, jako basista szukam pomocy, jakie przystawki basowe kupić, aby uzyskać ciepłe i klarowne brzmienie w moim basie ltd d Które z nich byłyby Twoimi poleceniami?

Podziel się swoją opinią
tomekucharz
tomekucharz
Artykuły: 0