Epiphone Power Bass II Korea warto?

Witam, chce kupić swój 1 bass nowy lub używany, na allegro znalazłem taką
aukcje. Warto się nia zainsteresować? Gitara już swoje lata ma, ale sprawia
wrazenie zadbanej. Mam tylko watpliwosci co do progow bo pewnie już ze 3 szlify
w swoim zyciu miala i nie wiem jak dlugo pociagnie jak na swoj wiek.

allegro.pl/epiphone-power-bass-ii-sygnowany-przez-gibson-i3562033369.html

Czy warto zainteresować się Epiphone Power Bass II Korea, jeśli chcę kupić swój pierwszy bass?
Czy ktoś miał doświadczenie z używanymi basami i może mi powiedzieć, czy warto rozważyć aukcję na Allegro oferującą Epiphone Power Bass II Korea?
Czy Epiphone Power Bass II Korea jest dobrym wyborem dla początkującego basisty, który chce kupić swój pierwszy instrument?
Czy ktoś zna modele basów Epiphone i może mi powiedzieć, czy Power Bass II Korea jest dobrym wyborem?
Czy warto kupić używany Epiphone Power Bass II Korea, kiedy nie jestem pewien stanu progów?
Czy Epiphone Power Bass II Korea jest dobrą inwestycją dla początkującego basisty?
Czy ktoś miał dobre doświadczenia z Epiphone Power Bass II Korea i może polecić mi ten instrument?
Czy Power Bass II Korea sygnowany przez Gibson jest lepszą opcją niż inne modele tego samego basu?
Czy warto wydać pieniądze na Epiphone Power Bass II Korea, skoro nie jestem pewien stanu instrumentu?
Czy Epiphone Power Bass II Korea jest łatwy w obsłudze dla początkującego basisty?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.