Głośniki 2.0 do 450zł

Witam! Potrzebuję w miarę dobrych głośników do komputera, które zdadzą
również egzamin do grania podkładów gitarowych i perkusyjnych celem
ćwiczenia gry na basie w domowym zaciszu. Zastanawiam się nad Creative
Gigaworks T40 Series II. Czy ktoś je może polecić lub zaproponować lepsze
rozwiązanie w podobnej cenie? Najlepiej, żeby było to 2.0 z dobrym
basem.

Czy może jakieś Microlab? np solo6c?

Ja jako basista potrzebuję głośników do komputera, jakie byście polecili w cenie do 450zł?
Szukam dobrych głośników do komputera, które dobrze sprawdzą się do ćwiczeń gry na basie – co polecacie?
Możecie mi polecić głośniki z dobrym basem do grania podkładów i ćwiczeń na basie w domu?
Jaki model głośników do komputera polecacie basistom, którzy chcą ćwiczyć grę z zespołem?
Które głośniki 0 są dobre do grania podkładów gitarowych i perkusyjnych, a przy okazji dobre do ćwiczeń na basie?
Jakie są najlepsze głośniki do komputera, które dobrze sprawdzą się podczas ćwiczeń na basie?
Czy Creative Gigaworks T40 Series II są godne polecenia basistom szukającym dobrych głośników do ćwiczeń na basie w domu?
Czy ktoś miał okazję używać głośników Creative Gigaworks T40 Series II do ćwiczeń na basie i może je polecić?
Czy w cenie do 450zł jest jakiś model głośników 0, który będzie dobry do ćwiczeń na basie i grania z podkładem?
Co sądzicie o głośnikach Microlab, np. solo6c – będą dobre do grania podkładów i ćwiczeń na basie?

Podziel się swoją opinią
68mustang
68mustang
Artykuły: 0