Warwick – co sądzicie

Witam!

Chciałbym poznać waszą opinie na temat basówek Warwick

głownie Rockbass ponieważ zbieram się do kupna nowego bassu do 3 tys.
najlepiej 5cio strunowego i prezentują się całkiem nieźle pod względem
jakości (mimo iż made in china)

Urzekł mnie ich dźwięk głownie przez Stuarta Zendera, no ale to nie ten
przedział cenowy.

Chciałbym wiedzieć co o tym myślicie i czy moglibyście polecić coś innego
jeśli nie Warwick 🙂

Pozdrawiam.

Co sądzisz o basach Warwick, głównie o Rockbass? Planuję kupić nowy bass za 3 tysiące, najlepiej 5-strunowy i wyglądają całkiem dobrze jakościowo (chociaż są produkowane w Chinach). Co myślisz o ich dźwięku, szczególnie w kontekście Stuarta Zendera? Czy polecasz coś innego, jeśli nie Warwick?
Czy masz jakąś opinię na temat basów Warwick, a konkretnie Rockbass? Zastanawiam się nad kupnem nowego bassu, najlepiej 5-strunowego, za 3 tysiące złotych. Co sądzisz o jakości tych instrumentów, biorąc pod uwagę to, że są produkowane w Chinach?
Jakie jest twoje zdanie na temat basów Warwick, a zwłaszcza Rockbass? Mam ochotę kupić nowy bass, możliwie 5-strunowy, i wydaje mi się, że te instrumenty wykonane w Chinach prezentują się nieźle. Czy wiesz coś na temat ich brzmienia, szczególnie odnosząc się do Stuarta Zendera? Czy poleciłbyś mi coś innego, jeśli nie Warwick?
Co sądzisz o basach od firmy Warwick, głównie tych z serii Rockbass? Słyszałem, że to dobre instrumenty, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich cenę (chcę wydać maksymalnie 3 tysiące złotych). Czy jesteś w stanie polecić mi coś innego, jeśli nie Warwick?
Co sądzisz o basach Warwick, szczególnie Rockbass? Planuję kupić nowy bass, najlepiej 5-strunowy, za 3 tysiące złotych, i te instrumenty wydają mi się całkiem ciekawe pod względem jakości. Co mogłbyś powiedzieć na temat ich dźwięku, zwłaszcza w kontekście Stuarta Zendera? A może znasz inne instrumenty wart uwagi, jeśli nie Warwick?
Czy miałeś już okazję zagrać na basach Warwick, a zwłaszcza Rockbass? Chcę kupić nowy instrument, najlepiej 5-strunowy i do 3 tysięcy złotych, i zainteresowały mnie te modele. Co sądzisz o jakości wykonania i brzmieniu, zwłaszcza biorąc pod uwagę Stuarta Zendera? Czy polecałbyś coś innego, jeśli nie Warwick?
Co myślisz o basach Warwick, szczególnie Rockbass? Zastanawiam się nad kupnem nowego instrumentu, najlepiej 5-strunowego i do 3 tysięcy złotych, i te modele wydają mi się całkiem interesujące. Co możesz powiedzieć na temat jakości wykonania i brzmienia, a może znasz coś, co mogłoby mi się spodobać bardziej niż Warwick?
Jakie jest twoje zdanie na temat basów Warwick, a zwłaszcza Rockbass? Planuję kupić nowy bass za 3 tysiące złotych, najlepiej 5-strunowy, i zastanawiam się nad tymi modelami. Czy sądziłbyś, że to dobry wybór, biorąc pod uwagę ich jakość i dźwięk? A może masz jakieś inne pomysły, jeśli chodzi o basy w tym przedziale cenowym?
Co może powiedzieć na temat basów Warwick, głównie Rockbass? Chcę kupić nowy bass, najlepiej 5-strunowy i do 3 tysięcy złotych, i te modele wydają mi się całkiem ciekawe. Co sądzisz o wykonaniu i brzmieniu tych instrumentów, a może masz jakieś inne sugestie, jeśli nie Warwick?
Czy interesujesz się basem i znasz markę Warwick, a zwłaszcza Rockbass? Zastanawiam się nad kupnem nowego instrumentu, najlepiej 5-strunowego i do 3 tysięcy złotych, i te modele wydają mi się całkiem interesujące. Czy doradziłbyś mi coś konkretnego w tej cenie, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość wykonania i brzmienie?

Podziel się swoją opinią
Bestuszew
Bestuszew
Artykuły: 0

6 komentarzy

  1. Z mojej strony jeśli mogę Cie nakierowac na konkretny model to polecam albo
    Rockbass Corvette Basic Active, albo Rockbass Fortress.

    Pozdrowienia!

    PS Zaloze się, ze za chwile ktoś wyskoczy z Jazz Bassem 🙂

  2. Najbardziej podoba mi się seria Streamerów i celowałbym raczej w LX 5 anbo
    NT(tych akurat ciezko dostac w polskce, bo nie widziałem w sklepach
    internetowych).

    Ale mimo wszystko z checia bym ograł corvetty i fortressy 😀

    PS.

    Jest w ogóle Jazz Bass w wersji rockbass ?

    +Z ciekawości, można gdzieś sprawdzić różnicę jakaś jest pomiedzy
    corvette/streamer/frotress rockbass ?

  3. Spokojnie mozesz pytac o te wymienione modele w sklepach muzycznych. Zadzwon do
    Maczos Bass, Pasji, CZAK-Music, Ragtime, Muzyczny.pl (Ostrowski), GuitarCenter,
    czy GuitarDream. Mozesz tez sprobowac w MX Music

    Najblizszy w brzmieniu Jazz basa będzie właśnie Corvette Basic, moim
    zdaniem.

    Jeśli chodzi o roznice, musisz już szukac instrumentow po sklepach.
    Ewentualnie, sprawdz kanal na YT [url]https://www.youtube.com/user/warwickofficial/videos[/url]
    Niedawno Andy nagrywal video prezentacje kazdego z Rockbasow.

    Pozdrowienia,

  4. Modele Streamerów LX 5 oraz NT są jak najbardziej dostępne w naszej ofercie
    – tutaj można się zapoznać z dostępnością tych gitar:

    http://www.maczosbass.pl/search.php?text=streamer

    Corvette bardzo fajnie brzmią i gdzieś tam nawiązują do jazz bassu. Mi za
    to do gustu przypadły bardziej Fortressy, ale to już jest kwestia gustu
    🙂

  5. Przemyśl też G&L L-2500.

    Nie wiem co Pan od warwicków ma do jazzbassów, ale mogę Ci spokojnie
    polecić jakiegoś j-bassa, bo to DOBRE i SPRAWDZONE konstrukcje. Sam mam
    jednego 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.