Problem z słuchawkami i Combo

Witam.

Mam problem z słuchawkami ( Superlux HD 681B) gdy podpinam je do comba EBS
Session 30 brzmią… jak by moja gitara była z plastiku. Jest lekko
zniekształcony dźwięk. Nie wiem w czym problem i co by ewentualnie mogło
pomóc. Dodam że słuchawki z kompem grają rewelacyjnie.

Co mogę zrobić, żeby moje Superlux HD 681B brzmiały lepiej, gdy podłączam je do comba EBS Session 30?
Czy ktoś wie, jak rozwiązać problem z zniekształconym dźwiękiem w słuchawkach Superlux HD 681B po podłączeniu do comba EBS Session 30?
Jakieś porady, jak poprawić brzmienie Superlux HD 681B po podpięciu ich do combo EBS Session 30?
Czy może ktoś z was miał podobny problem z Superlux HD 681B w połączeniu z combo EBS Session 30 i wie, jak go rozwiązać?
Co może być przyczyną zniekształconego dźwięku w moich Superlux HD 681B po podłączeniu do combo EBS Session 30?
Jakie słuchawki polecacie do grania na combo EBS Session 30, żeby uniknąć problemów z zniekształconym dźwiękiem?
Czy może ktoś jest w stanie pomóc mi z rozwiązaniem problemu z brzmieniem słuchawek Superlux HD 681B na combo EBS Session 30?
Czy istnieją jakieś ustawienia w combo EBS Session 30, które pomogą mi poprawić jakość dźwięku w słuchawkach Superlux HD 681B?
Jakie czynniki zewnętrzne mogą mieć wpływ na jakość dźwięku przy połączeniu Superlux HD 681B z combo EBS Session 30?
Czy znacie sposób na podłączenie Superlux HD 681B do combo EBS Session 30, żeby uniknąć zniekształceń dźwięku?

Podziel się swoją opinią
BrownieSnowman
BrownieSnowman
Artykuły: 0

2 komentarze

  1. ja również mam problem z słuchawkami, mam panasonic rp-ht265 i gdy
    podłączam do comba(behringer bxl 900) to kijowy dźwięk, mocno
    zniekształcony, słuchawki nie są jakieś super jakości, ale czy to wina
    słuchawek czy może być inny powód?

  2. Po prostu te słuchawki mogą sobie nie radzić z częstotliwością sygnału
    jaki daje gita i dlatego dźwięk wydaje się być płaski.

Możliwość komentowania została wyłączona.