swr workingman 400\700

cześc ,mam pytanie do tych któży grali na głowie swr working 400 lub
700,jak to się ma do produktów z serii x lub innych gratów w tej przegrodzie
cenowej(ok. 3000zł).potrzebuje czegoś uniwersalnego,jestem ciekawy waszych
opinii ludziska.pozdrawiam

Cześć, graliście na głowie SWR Workingman 400 lub 700? Co sądzicie o tych produktach w porównaniu do innych w tej cenie?
Chciałbym zapytać osób, które grały na SWR Workingman 400 lub 700, jakie są Wasze opinie w porównaniu do innych wzmacniaczy basowych w podobnej cenie?
Czy zdarzało Wam się grać na głowie SWR Workingman 400 lub 700? Jakie są Wasze doświadczenia i opinie na temat tych wzmacniaczy basowych?
Potrzebuję czegoś uniwersalnego i zastanawiam się nad SWR Workingman 400 lub 700. Czy ktoś z Was miał z nimi do czynienia i może powiedzieć coś o ich jakości w porównaniu do innych w tej cenie?
Mam dla Was pytanie odnośnie SWR Workingman 400 lub 700. Co sądzicie o ich jakości w porównaniu do innych wzmacniaczy basowych w okolicach 3000zł?
Szukam uniwersalnego wzmacniacza basowego i chciałbym zapytać osób, które grali na SWR Workingman 400 lub 700, jakie są Wasze opinie?
Czy ktoś z Was może opisać swoje doświadczenia z SWR Workingman 400 lub 700?
Jesteście znawcami wzmacniaczy basowych? Co sądzicie o głowie SWR Workingman 400 lub 700 w porównaniu do innych w tej cenie?
Czy ktoś z Was może mi doradzić czy warto kupić SWR Workingman 400 lub 700? Jakie są Wasze opinie na temat tego wzmacniacza basowego?

Podziel się swoją opinią