Pomoc w regulacji otrzymać chciałbym [Wyszków]

Jak w temacie. kupiłem ostatnio Squiera vintage modified jazz bass ’70 i krew
mnie zalewa bo za cholere nie umiem go wyregulować… w moim starym Squierze
affinity jest nizsza akcja strun bez brzeczenia co mnie tym bardziej denerwuje.
i tu pytanie, czy jest ktoś z wyszkowa lub niedalekich okolic kto umie i
podjąłby się regulacji tego basu? za jakieś piwo lub parę 🙂

ps. nie wiem czy w dobrym dziale.

Jak mogę otrzymać pomoc w regulacji mojego Squier vintage modified jazz bass 70 w okolicach Wyszkowa?
Czy jest ktoś w okolicach Wyszkowa, kto umie regulować basy i mógłby mi pomóc z moim Squier vintage modified jazz bass 70?
Gdzie mogę znaleźć profesjonalną pomoc w regulacji mojego Squier vintage modified jazz bass 70 w pobliżu Wyszkowa?
Czy ktoś zna w okolicy Wyszkowa dobrego specjalistę od regulacji basów, który mógłby mi pomóc z moim Squier vintage modified jazz bass 70?
Co zrobić, jeśli moje umiejętności regulacji basu nie pozwalają mi na dobrą jakość dźwięku i szukam pomocy w okolicach Wyszkowa?
Czy jest ktoś w Wyszkowie lub okolicach, kto wie, jak dobrze zregulować Squier vintage modified jazz bass 70?
Jak mogę znaleźć specjalistę od regulacji basów w okolicach Wyszkowa, który pomoże mi z moim Squier vintage modified jazz bass 70?
Czy ktoś w okolicach Wyszkowa mógłby mi pomóc z regulacją mojego Squier vintage modified jazz bass 70 za parę piw?
Gdzie w Wyszkowie lub okolicach mogę znaleźć fachowca, który pomógłby mi w regulacji mojego Squier vintage modified jazz bass 70?
Czy jest tu ktoś w okolicach Wyszkowa, kto mógłby mi pomóc z regulacją mojego Squier vintage modified jazz bass 70, ponieważ nie znam się na tym?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

  1. Możesz wpaść do Łochowa, to zobaczymy co się da zrobić. Nie jestem
    fachowcem, ale zazwyczaj sobie regulowałem dobrze. A i VM chętnie pomacam 🙂
    Wyślę Ci mój nr tel. na PW.

Możliwość komentowania została wyłączona.