Renowacja Elektroniki W Basie

Renowacja elektroniki w basie

Ostatnio się zacząłem denerwować ponieważ co jakiś czas w moim basie coś się odlutowuje, coś nie styka, potencjometr od Tone nie działa już od dłuższego czasu. Jestem już na tyle zdeterminowany że chcę go wysłać do jakiegoś lutnika który by to wszystko przejrzał i ponaprawiał. Tylko mam pytanko – do kogo? Tak żeby było w miarę blisko i żeby nie żądał 300 zł za drobne naprawy…

Czy nie wiecie, gdzie mogę znaleźć lutnika do dokonania renowacji elektroniki w moim basie?
Czy potraficie polecić jakiegoś lutnika, który byłby w stanie naprawić odlutowane elementy i nie działający potencjometr w moim basie?
Czy wiecie, gdzie w pobliżu można znaleźć specjalistę od naprawy basów i przeglądu ich elektroniki?
Czy ktoś z Was miał już do czynienia z jakimś dobrym lutnikiem, który byłby w stanie pomóc mi w naprawie mojego basu?
Czy wiecie, czy jest ktoś w okolicy, kto przeprowadziłby renowację elektroniki w basie za umiarkowaną cenę?
Czy ktoś z Was ma wiedzę na temat dobrego lutnika w okolicy, któremu mógłbym powierzyć renowację elektroniki w moim basie?
Czy orientujecie się, gdzie znajdę fachowca w zakresie naprawy basów, który byłby w stanie naprawić odlutowane elementy w moim sprzęcie?
Czy wiecie, jakiego lutnika w pobliżu mogę skonsultować, jeśli chodzi o naprawę elektroniki w moim basie?
Czy ktoś z Was zna dobrego fachowca do naprawy basów w pobliżu, który nie pobiera zbyt wysokich opłat za takie usługi?
Czy orientujecie się, który lutnik w okolicy byłby w stanie pomóc mi w naprawie mojego basu, który ma problemy z elektroniką?

Podziel się swoją opinią

5 komentarzy

  1. Coś się ciągle odlutowuje? Najlepszy sposób: Przylutuj to raz, a dobrze.

  2. jeśli to pasywna gitara to wystarczy trochę cierpliwosci, lutownica i już,
    szkoda wydawac kase na to, ale jeśli to aktywna to lepiej się nie bawic z
    bebechami jak się nie zna na tym 😉

  3. Hejo. Jeśli aktyw to chyba do lutnika. Chyba że chodzi o same luty to mozęsz
    sam zrobić…

    A jak pasywa to… Jeżeli masz zwykłe poty, kup nowe ( jak ja kupiłem za 4,5
    każdy ), a jak nie to czekaj na opinie bardziej pro ziomków

    Jeszcze podopowiem. W mayo shopie mają więc jak pasywne i nie jakieś
    niezwykle to bierz. Ja zamówiłem, jak dostanę to stare wywalam, nowe
    wkłądam i zawsze mogę powiedzieć ale sądząc po twym sprzęcie pewnie masz
    aktywną

  4. Ja mam właśnie aktywa i najbardziej martwi mnie ten potencjometr, bo niby
    wszystko jest ok…

  5. To albo do lurtnika albo elektryka… Albo skontaktuj się z GMR, np
    telefonicznie i zapytaj co z fantem zrobić.

Możliwość komentowania została wyłączona.