Kustom DE 300 HD + [jakaś paczka] – czy to zagra reggae/dub?

Pytanie jak w temacie. Czy ktoś ma doświadczenia z głową DE 300 i może
zaopiniować czy ten wzmacniacz ma sens w graniu reggae, dub, rootsy i takie
tam.

Poza tym był już temat o wybieraniu paczki do tej głowy, wiem, ale czy wg
was nada się do tego Bugera BB-210 (wiem, wiem, Behringer)? Jak nie to jakaś
inna paczka do 1000zł?

Pozdrawiam

Czy DE 300 HD + [jakaś paczka] są dobrym wyborem na granie reggae/dub?
Czy ktoś miał już doświadczenie z głową DE 300 na takie gatunki jak reggae, dub, rootsy i mógłby się podzielić opinią?
Czy DE 300 HD + [jakaś paczka] są odpowiednie do grania muzyki reggae/dub?
Jaki jest wasz pogląd na wykorzystanie głowy DE 300 HD + [jakaś paczka] do grania muzyki reggae/dub?
Czy DE 300 HD + [jakaś paczka] to dobre wyjście dla bassistów, którzy grają reggae/dub?
Czy DE 300 HD + [jakaś paczka] wytwarzają odpowiednie brzmienie do reggae i dub?
Czy Bugera BB 210 jest dobrym wyborem do połączenia z głową DE 300 HD przy graniu reggae/dub?
Jaką kolumnę basową połączylibyście z głową DE 300 HD przy graniu reggae/dub do kwoty 1000zł?
Czy DE 300 HD + [jakaś paczka] to dobry wybór do grania muzyki reggae, a może lepiej szukać czegoś innego?
Jaki zestaw kolumn basowych polecacie do połączenia z głową DE 300 HD, jeśli chodzi o granie muzyki reggae/dub?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. Tez gram w tych klimatach 🙂 najtaniej ash 4×10 razy 2szt do tego napęd 2x350W
    8ohm. paczki te można wyrwac bardzo tanio. Minus mizerna skuteczność tej 4×10
    bo tylko 98dB/W wiec sama pojedyncza będzie słabo.

    Preamp np mxr80 do tego koncówka mocy niekoniecznie musi być head. Budzetowy
    head zawsze zabrzmi słabiej od takiego setu. Jak będziesz chcial więcej info
    wal na priv.

Możliwość komentowania została wyłączona.