Prośba do ludzi z Warszawy

Ahoj,

Słuchajcie.. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak dotrzeć z pkp Wa-wa
Centralna do Ursynowa, a dokładnie na ul. Rentgena 2 do Centrum Onkologii? Mam
wizytę na 21. maja i muszę powoli ogarnąć temat 😉

Pozdrawiam.

Jak dojadę z pkp Warszawa Centralna na Ursynów na ul. Rentgena 2 do Centrum Onkologii?
Czy mógłbyś mi powiedzieć, jak dojechać z Warszawy Centralnej na Ursynów na ul. Rentgena 2 do Centrum Onkologii?
Jak mogę dotrzeć z pkp Warszawa Centralna do Centrum Onkologii na Ursynowie, konkretnie na ul. Rentgena 2?
Czy znasz drogę z Warszawy Centralnej na Ursynów, na ul. Rentgena 2 do Centrum Onkologii?
Jakie są środki transportu, którymi mogę dojechać z pkp Warszawa Centralna na Ursynów na ul. Rentgena 2 do Centrum Onkologii?
Czy wiesz, jak dotrzeć z Warszawy Centralnej na Ursynów, na ul. Rentgena 2 do Centrum Onkologii?
Jak najlepiej dojechać z pkp Warszawa Centralna na Ursynów na ul. Rentgena 2 do Centrum Onkologii?
Czy ktoś może podpowiedzieć, jak dojechać z Warszawy Centralnej na Ursynów, na ul. Rentgena 2 do Centrum Onkologii?
Jak daleko jest z pkp Warszawa Centralna na Ursynów na ul. Rentgena 2 do Centrum Onkologii i jakim środkiem transportu najlepiej dotrzeć?
Czy jest ktoś, kto może mi pomóc w dotarciu z Warszawy Centralnej na Ursynów, na ul. Rentgena 2 do Centrum Onkologii?

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. najprościej to z pod centralnego jeden przystanek tramwajem do centrum (z pod
    Marriota w stronę pragi) potem metrem na stację Imielin, tam wsiadasz w
    autobus 148 i to chyba 3 albo 4 przystanki, w godzinę na 100 % będziesz

Możliwość komentowania została wyłączona.