gitara bassowa hohner

Witam, mam prośbę,czy ktoś z Szanownych basistów miał we władaniu Hohnera
b-bass5Q.Proszę o opiniię ponieważ gram na 4Q i ogólnie jestem bardzo
zadowolony ale niestety czasy i niektóre numery wymagają tego piątego
sznurka a ja nie chciałbym na razie nabywać niczego innego jak ulubiony mój
HOHNER. Z góry dzięki.

Czy ktoś miał okazję grać na gitara bassowa Hohner b bass5Q i mógłby podzielić się swoją opinią?
Czy jest tutaj ktoś, kto miał styczność z basem Hohner b bass5Q i mógłby mi doradzić, czy warto go kupić?
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy gitara bassowa Hohner b bass5Q jest dobra dla mnie, grającego na czteroszczeblowym instrumencie?
Czy wśród nas jest jakiś basista, który ma w posiadaniu Hohnera b bass5Q i mógłby podzielić się swoją opinią na temat tego sprzętu?
Czy ktoś gra na gitara bassowa Hohner b bass5Q i mógłby powiedzieć, czy różni się to mocno od grania na instrumencie czteroszczeblowym?
Czy ktoś ma doświadczenia z graniem na gitara bassowa Hohner b bass5Q i może mi powiedzieć, czy warto zainwestować w ten sprzęt?
Czy z Waszych doświadczeń wynika, że Hohner b bass5Q jest dobrym wyborem dla basisty, który na co dzień gra na czteroszczeblowym instrumencie?
Czy miał ktoś okazję przetestować gitara bassowa Hohner b bass5Q i może mi powiedzieć, czy warto zastąpić nim mojego dobrego, ale czteroszczeblowego basu?
Zastanawiam się nad zakupem Hohnera b bass5Q – czy jest ktoś kto mógłby mi polecić ten sprzęt?
Czy ktoś z Was ma w posiadaniu Hohnera b bass5Q i mógłby mi powiedzieć, czy spełnia ono Wasze oczekiwania jako basisty?

Podziel się swoją opinią
adambass1
adambass1
Artykuły: 0

4 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.