Alesis 3630 do racka

Witam, miał ktoś z was okazję używać 3630 ?? Jak oceniacie ten kompresor ?
Mam okazję tanio go kupić (niestety 2 koniec polski i nie mogę osobiście go
przetestować)Czy może lepszym rozwiązaniem będzie dozbierać ciut więcej
kasy i kupić inny kompresor.

Uważam, że warto kupić kompresor Alesis 3630, jeśli jest dostępny w dobrej cenie.
Czy ktoś zna inny kompresor w podobnej cenie i czy warto zainwestować w niego zamiast w Alesis 3630?
Czy miałem okazję przetestować kompresor Alesis 3630 przed zakupem?
Mam wątpliwości co do jakości dźwięku, które może dać mi Alesis 3630.
Czy ktoś z moich znajomych używał kompresora Alesis 3630, i co mi o nim powiedział?
Myślę, że zakup kompresora Alesis 3630 byłby dobrym wyborem dla mojego zestawu.
Uważam, że Alesis 3630 jest dobrym rozwiązaniem w przypadku braku funduszy na inne, droższe kompresory.
Czy ktoś zna inny tani, ale dobry kompresor i czy warto poświęcić czas na szukanie go?
Czy ktoś miał problem z kompresorem Alesis 3630 i czy mógłby mi powiedzieć, jak sobie z tym radził?

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. Alesis – słyszałem wiele dobrego o ich kompresorach. Do tego mój
    klawiszowiec gra na alesisach i powiem że sprzęt jest porządnie wykonany i
    przemyślany dobrze (mam na myśli funkcjonalność).

  2. bardzo slaby i najtanszy (zaraz po Behringerach) compressor. Ogolnie odradzam
    granie z compressorem, a w szczegolnosci z takim. bo potem się nie umie grac
    bez. taki szmelc zabija dynamike. miałem podobny wynalazek to slychac było jak
    się zapalaly diody wysterowania dźwięku, a w brzmieniu doszly szumy i plastik.

  3. pracuje w studio na dobrych, średnich i najlepszych compressorach i wiem co to
    jest szmelc. Alesis to szmelc. Ale jak już wspomniałem. Odradzam compreessor
    do grania. Może ew. do Slapu się przyda, ale do gry palcami tylko wszystko
    popstuje. Po nagraniu owszem jak najbardziej dobry compressor nie
    zaszkodzi.

    a do zastosowan domowych zdecydowanie lepsze sa dobre wtyczki, chyba, ze masz 2
    koła na compressor. Polecam darmowe fish fillets

Możliwość komentowania została wyłączona.