Witajcie!

Kiedy艣 marzy艂am o graniu na kontrabasie, teraz w wieku 31 lat postanowi艂am zrealizowa膰 t臋 pasj臋. Muzyka, g艂贸wnie nowa fala i post punk, jest jedn膮 z moich pasji, a zaczynam nauk臋 gry na basie od zera.

Kiedy艣, jako m艂oda panna marzy艂am, 偶eby grac na kontrabasie, ale by艂a to raczej fantazja niemo偶liwa do zrealizowania. Dzisiaj mam 31 lat i ju偶 chyba doros艂am do tego, 偶eby nie skupia膰 si臋 na tym co mnie ogranicza, ale realizowa膰 pasje. Jedn膮 z nich jest muzyka, g艂贸wnie nowa fala (zw艂aszcza zimna), post punk. Ulubionych zespo艂贸w b臋dzie sporo: Minimal Compact, The Danse Society, DAF, The Cure, Tuxedomoon, Clock DVA, Xmal Deutschland, Malaria!, Siouxsie & the Banshees, Joy Division, UK Decay, Gang of Four, Siekiera, Vari茅t茅 (Bydgoszcz), Made in Poland. Chcia艂abym nauczy膰 si臋 zagra膰 na basie kilka ulubionych kawa艂k贸w. Zaczynam od zera, znajomy po偶yczy mi na pocz膮tek sw贸j bas (nie wiem jeszcze jaki) zanim podejm臋 decyzj臋 czy i co kupi膰. No i chyba wypada poszuka膰 na pocz膮tek nauczyciela. To tyle, b臋d臋 podgl膮da膰 forum w poszukiwaniu podpowiedzi i dam zna膰 je艣li zrobi臋 jakie艣 post臋py pozdrawiam

Czy kto艣 jeszcze marzy o grze na kontrabasie?
Czy kiedykolwiek my艣la艂e艣 o grze na basie?
Czy kto艣 z Was interesuje si臋 muzyk膮 nowej fali?
Czy pr贸bowa艂e艣 ju偶 gra膰 na basie?
Czy kto艣 mo偶e poleci膰 nauczyciela gry na basie?
Czy warto zaczyna膰 nauk臋 gry na basie w p贸藕nym wieku?
Czy wiesz, jakie utwory nale偶膮 do ulubionych zespo艂贸w autora tekstu?
Czy kto艣 zna dobre modele bas贸w dla pocz膮tkuj膮cych?
Czy kto艣 mia艂 ju偶 okazj臋 gra膰 na basie marki Malaria! lub Siouxsie & the Banshees?
Czy kto艣 ma jakie艣 rady dla osoby, kt贸ra chce rozpocz膮膰 nauk臋 gry na basie?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮
zapi贸rowa
zapi贸rowa
Artyku艂y: 0

4 komentarze

  1. Witaj na forum!

    Mo偶esz by膰 z siebie dumna – nie podda艂a艣 si臋 i spe艂niasz marzenia. Oby
    tak dalej! :]

  2. Cze艣膰

    Wytrwa艂o艣ci 偶ycz臋 i po艂kni臋cia „bakcyla”

    PS. My艣l臋 偶e nam si臋 galeria BassBabek powi臋kszy ? 馃檪

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.