Schecter Raiden Elite 5

Cześć. Ciezko w necie cokolwiek znaleźć na temat tego basu. Zaciekawily mnie
przystawki EMG MMhz > czyzby miał to by być bas udajacy MM? Jak myślicie,
sprawdzilby się w metalu?

NIE, nie kupie spektora.

Interesuje mnie Schecter Raiden Elite 5, ale trudno znaleźć o nim informacje w Internecie. Czy wiecie, czy ten bas udaje MM i czy jego przystawki EMG MMhz są dobre do grania metalu?
Czy zna ktoś opinie na temat Schecter Raiden Elite 5?
Czy ma ktoś doświadczenie z basem Schecter Raiden Elite 5?
Czy ktoś ma wiedzę na temat basu Schecter Raiden Elite 5?
Czy ktokolwiek wie coś o basie Schecter Raiden Elite 5? Czy jest to bas udający MM i czy jego przystawki EMG MMhz są dobre do metalu?
Mam pytanie dotyczące basu Schecter Raiden Elite Czy to bas udający MM i czy przystawki EMG MMhz są dobre do gatunku muzycznego jakim jest metal? Czy może ktoś zna alternatywny bas?
Czy ktoś słyszał o basie Schecter Raiden Elite 5? Interesują mnie szczegóły techniczne, czy jest to bas udający MM i czy jego przystawki EMG MMhz są dobre do grania metalu?
Czy zna ktoś opinię na temat basu Schecter Raiden Elite 5? Czy jest to bas udający MM i czy jego przystawki EMG MMhz nadają się do metalu? Czy są lepsze basy w podobnej kategorii cenowej?
Interesuje mnie bas Schecter Raiden Elite Czy to bas udający MM i czy jego przystawki EMG MMhz są dobre do metalu? Czy warto go kupować, czy jest coś lepszego w podobnej cenie?
Czy ktokolwiek miał do czynienia z basem Schecter Raiden Elite 5? Czy jest to bas udający MM i czy przystawki EMG MMhz są dobre do gatunku muzycznego jakim jest metal? Czy znacie jakieś alternatywne basy?

Podziel się swoją opinią