Boss SYB-5

Witam.

Mam jeden problem w rozwiązaniu którego mogli by mi pomóc użytkownicy
pedału SYB-5 lub ktokolwiek kto spotkał się z takim problemem a problem to:
po podłączeniu pedału dźwięku grane na moim basie bardzo szybko gasną.
Zastanawiam się czy to przez być może słabe wybrzemiewanie mojej gitary czy
przez taką a nie inną specyfikę tego efektu.

z góry dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam

Czy ktoś z Was spotkał się z problemem szybkiego gaszenia dźwięku na basie po podłączeniu efektu BOSS SYB 5?
Mam problem z szybkim gaszeniem dźwięku na basie po podłączeniu pedału BOSS SYB 5, czy ktoś miał taki problem i może mi pomóc?
Czy użytkownicy pedału BOSS SYB 5 mogą mi pomóc z moim problemem szybkiego gaszenia dźwięku na basie?
Czy to normalne, że po podłączeniu efektu BOSS SYB 5 dźwięk na basie szybko gaśnie?
Czy można rozwiązać problem szybkiego gaszenia dźwięku na basie po podłączeniu pedału BOSS SYB 5?
Jak mogę rozwiązać problem z szybkim gaszeniem dźwięku na basie po podłączeniu efektu BOSS SYB 5?
Czy to przez specyfikę efektu BOSS SYB 5, że dźwięk na moim basie szybko gaśnie po podłączeniu?
Czy to może być wina swojego basu, że dźwięk szybko gasnie po podłączeniu efektu BOSS SYB 5?
Ktoś miał podobny problem z szybkim gaszeniem dźwięku na basie po podłączeniu efektu BOSS SYB 5 i może mi pomóc?
Czy ktoś ma jakieś pomysły na rozwiązanie problemu z szybkim gaszeniem dźwięku na basie po podłączeniu pedału BOSS SYB 5?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. Miałem i sprzedałem. Jeżeli chcesz żeby SYB-5 ładnie pociągnął przed
    nim musisz postawić (nie byle jaki) kompresor. Wyrówna sound i ulepszy
    tracking syb-5 który niestety jest słabiutki. Jeżeli dalej ten boss będzie
    się gubił to jeszcze próbuj grać tylko na pickupie gryfowym. Jeżeli dalej
    będzie źle to sprzedaj i zajmij się syntezą modularną …ale to już
    zupełnie inny temat.

Możliwość komentowania została wyłączona.