jak wypolerować maskownicę ?

Witam, mam pewien problem estetyczny otóż mam czarną maskownicę i była na
niej naklejka którą kiedyś nakleiłem, ale postanowiłem ją zdrapać,
naklejka miała tak mocny klej że zostały ślady kleju i zeszły dopiero pod
kranem szorując gąbką, efekt końcowy jest masakryczny, w miejscu gdzie
była naklejka jest taki wytarty porysowany plastik i w dodatku jest to na
czarnym więc widać, jak wypolerować taką maskownicę ?

Jak mogę wypolerować moją maskownicę? Zdarzyło mi się zostawić ślady kleju, który zetrze dopiero po szorowaniu gąbką pod bieżącą wodą. Teraz moja maskownica wygląda okropnie, co powinienem zrobić?
Co zrobić z moją maskownicą, która ma ślady kleju po usunięciu naklejki? Jest to czarna maskownica, więc porysowania są bardzo widoczne, jak wypolerować taki plastik?
Jakie kroki powinienem podjąć, aby wypolerować moją czarną maskownicę? Po usunięciu naklejki zostawiła ona ślady kleju, które zeszły dopiero po szorowaniu gąbką pod wodą. Teraz maskownica ma zarysowania i porysowania, jak je usunąć?
Słyszałem, że niektórzy polerują swoje maskownice, jak to zrobić? Moja czarna maskownica ma porysowania i ślady kleju po usunięciu naklejki, jak mogę to naprawić?
Czy ktoś wie, jak wypolerować czarną maskownicę? Zdarzyło mi się zostawić na niej ślady kleju po usunięciu naklejki, które zeszły dopiero po szorowaniu gąbką pod wodą, teraz plastik jest porysowany i wytarty. Co powinienem zrobić?
Znacie jakieś dobre metody na wypolerowanie maskownicy? Mam czarną maskownicę, która ma porysowania i ślady kleju po usunięciu naklejki. Czym mogę wypolerować plastik, aby był gładki i pozbawiony zarysowań?
Jak wypolerować moją maskownicę, aby pozbyć się zarysowań? Jest to czarna maskownica, na której pozostały ślady kleju po usunięciu naklejki. Co powinienem zrobić, aby plastik był gładki?
Czy ktoś ma jakieś porady na wypolerowanie maskownicy? Moja czarna maskownica ma ślady kleju po usunięciu naklejki, a teraz również widoczne zarysowania i porysowania. Jak mogę naprawić ten problem?
Jak wyczyścić moją czarną maskownicę? Była tam naklejka, a kiedy ją usunąłem, na powierzchni zrobiły się zniszczenia. Jak mogę je usunąć?
Jak usunąć uszkodzenia na mojej maskownicy? Mam czarną maskownicę, której powierzchnia jest zniszczona po usunięciu naklejki. Czym mogę ją wypolerować, aby było widoczne jak najmniej zarysowań?

Podziel się swoją opinią
tracer44
tracer44
Artykuły: 0

5 komentarzy

  1. Obklej całość maskownicy takimi nalepkami ,następnie zdrap je i postępuj
    analogicznie jak z tą pierwszą.

    Wtedy całość maskownicy będzie porysowana ,gwarantuje ,że sam nie
    będziesz umiał wskazać miejsca na którym była nalepiona pierwsza nalepka!

  2. Tylko potwierdze.

    W zaleznosci od stanu zuzycia. Papier wodny 400,600,800,1000,1200 i pasta
    polerska. Robota bez sensu i dla cierpliwych. Lepiej kupić pickguard okazyjnie
    i się nie meczyc (hi, hi…).

  3. więcej chyba wydasz na narzedzia niż na nowa plytke. ja bym zaczal od 600 -1000
    – 1500- 2500 – polerka

    i szlifujesz w kolko a nie po prostej

  4. hmm w sumie kartka papieru kosztuje 70gr, ile kosztuje taka pasta ? i jaka jest
    najlepsza ?

Możliwość komentowania została wyłączona.