Marek Grechuta – 艢wiecie Nasz

Autor poszukuje pomocy w rozczytaniu linii basu do piosenki '艢wiecie Nasz' Marka Grechuty bez dost臋pu do nut. Chce, aby kto艣 przekszta艂ci艂 chwyty gitarowe lub melodi臋 na tabulatur臋 dla gitary basowej.

Witajcie zacni basi艣ci. Pisz臋 do was ja, 艣rednio poziomowy tudzie偶 laik w
kwestiach notacji. Pisz臋 do mo艣ci pan贸w w sprawi臋 pomocy z rozczytaniem nut
na gitar臋 czterostrunow膮 bas贸w膮 piosenki wybitnego polskiego muzyka Marka
Grechuty pod tytu艂em „艢wiecie Nasz”.

Przechodz膮c do meritum, nie mam w og贸le nut na bass do tej piosenki.
Potrzebuj臋 osoby, kt贸ra zechcia艂aby rozpisa膰 t臋 piosenk臋 ze s艂uchu lub
chwyt贸w gitarowych na tabulatur臋 na bas ( nie potrzebuj臋 偶adnych 1+2+3+4+,
poniewa偶 sam jestem w stanie zgra膰 si臋 z melodi膮). Chodzi mi tylko i
wy艂膮cznie o strun臋 i pr贸g, kt贸re po kolei musz臋 szarpa膰 :).

Z g贸ry dzi臋kuje i prosz臋 o w miar臋 szybk膮 pomoc. Na forum na pewno s膮
ludzie ( basi艣ci :)), kt贸rzy bez problemu ze s艂uchu rozpisz膮 co i jak.

Pozdrawiam.

Czy kto艣 z was, basist贸w, jest w stanie pom贸c mi z rozczytaniem nut na bas do piosenki Marka Grechuty „艢wiecie Nasz”?
Potrzebuj臋 pomocy od basist贸w w rozczytaniu nut do piosenki Marka Grechuty „艢wiecie Nasz”. Czy jest kto艣, kto si臋 na tym zna?
Czy zna kto艣 z was, basist贸w, chwyty gitarowe lub tabulatur臋 na bas do piosenki Marka Grechuty „艢wiecie Nasz”?
Jestem 艣rednio poziomowym basist膮 i potrzebuj臋 pomocy w rozczytaniu nut do piosenki Marka Grechuty „艢wiecie Nasz”. Czy kto艣 si臋 tym zajmuje?
Czy s膮 tutaj basi艣ci, kt贸rzy potrafi膮 rozpisa膰 piosenk臋 Marka Grechuty „艢wiecie Nasz” na tabulatur臋 na bas?
Potrzebuj臋 pomocy w odczytaniu nut na bas do piosenki Marka Grechuty „艢wiecie Nasz”. Czy kto艣 z was, basist贸w, jest w stanie mi pom贸c?
Czy kto艣 z was, basist贸w, mia艂 ju偶 do czynienia z rozczytaniem nut na bas do piosenki Marka Grechuty „艢wiecie Nasz”?
Jako laik w kwestiach notacji potrzebuj臋 pomocy w rozczytaniu nut na bas do piosenki Marka Grechuty „艢wiecie Nasz”. Czy m贸g艂by mi kto艣 pom贸c?
Jestem pocz膮tkuj膮cym basist膮 i potrzebuj臋 pomocy w odczytaniu nut na bas do piosenki Marka Grechuty „艢wiecie Nasz”. Czy jest kto艣, kto m贸g艂by mi pom贸c?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮

Jeden komentarz

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.