Jaka Paka do Heada :Hartke HA3500:

Witam tak jak w temacie potrzeba mi Paczki do 1200zł układ 2×10 4×10

Basie mam Squier Vintage Modified Jazz Bas. Gram Blues Funky więc potrzeba mi
coś Ciepłego, kolega proponował mi coś z firmy TC Electronic’s , ale wole
zapytać ludu co się zna 🙂

Jaka paka do Heada Hartke HA3500 będzie dobra dla mnie? Mam bas Squier Vintage Modified Jazz Bas, a gram głównie blues i funky. Budżet na paczkę to maksymalnie 1200 zł. Co byście mi polecali?
Która paczka do Heada Hartke HA3500 byłaby dla mnie odpowiednia? Poszukuję układu 2×10 lub 4×10, a moja gra to głównie blues i funky. Czy ktoś miałby jakieś propozycje w przedziale cenowym do 1200 zł?
Czy ktoś zna paczkę do Heada Hartke HA3500, która by pasowała do mojego Squiera Vintage Modified Jazz Bas? Gram blues i funky i potrzebuję czegoś ciepłego. Budżet nie przekracza 1200 zł. Co proponujecie?
Poszukuję paczki do Heada Hartke HA3500 dla mojego Basu Squiera Vintage Modified Jazz Bas. Gram głównie blues i funky, więc potrzebuję ciepłego dźwięku. Jaki model warto by mi polecić w cenie do 1200 zł?
Czy znacie jakąś paczkę do Heada Hartke HA3500, która będzie dobra dla mojego Basu Squiera Vintage Modified Jazz Bas? Szukam czegoś ciepłego i grającego w stylu blues/funky. Maksymalny budżet to 1200 zł. Co byście proponowali?
Jaka paczka do Heada Hartke HA3500 odpowiadałaby mojemu sprzętowi, czyli Basowi Squiera Vintage Modified Jazz Bas? Gram przede wszystkim blues i funky i potrzebuję ciepłego dźwięku. Czy macie jakieś pomysły w cenie do 1200 zł?
Szukam odpowiedniej paczki do Heada Hartke HA3500 dla mojego Basu Squiera Vintage Modified Jazz Bas. Gram przede wszystkim blues i funky, więc potrzebuję czegoś, co będzie grać ciepło. Czy moglibyście mi polecić jakiś model w cenie do 1200 zł?
Która paczka do Heada Hartke HA3500 będzie dla mnie najlepsza? Poszukuję układu 2×10 lub 4×10, a gram blues i funky na Basie Squiera Vintage Modified Jazz Bas. Budżet na paczkę to maksymalnie 1200 zł. Co polecacie?
Jaki model paczki do Heada Hartke HA3500 będzie dla mnie najbardziej odpowiedni? Gram na Basie Squiera Vintage Modified Jazz Bas, przede wszystkim blues i funky, a budżet to maksymalnie 1200 zł. Czy macie jakieś propozycje?
Czy ktoś miałby jakieś pomysły na paczkę do Heada Hartke HA3500 dla mojego Basu Squiera Vintage Modified Jazz Bas? Gram przede wszystkim blues i funky i potrzebuję czegoś ciepłego. Budżet na paczkę to maksymalnie 1200 zł. Co byście polecali?

Podziel się swoją opinią
devil66621
devil66621
Artykuły: 1

4 komentarze

  1. Na allegro jest paczuszka właśnie „Noisy Box”.

    allegro.pl/paka-noisy-box-2×10-500w-8-ohm-17-kg-i1598121001.html

    Zobaczymy co reszta napisze 🙂

  2. A ma może ktoś tutaj na sprzedaż paczkę Noisy Box w nie wygurowanej cenie?

    Obgrywał ktoś ten sprzet ?

    allegro.pl/tc-electronic-bc212-bc-212-kolumna-basowa-vimuz-i1582937312.html

Możliwość komentowania została wyłączona.