Wygiety gryf

Witam. Mam maly problem gryf w moim Basie jest jak wygiety(£uk patrzac z
perspektywy mostka). Pytanie w ktoro strone krecic prent aby wrocil do
mormalnej pozycji. Pytam dlatego bo niche zerwac gwintu albo uszkodzic srobki.
Dzieki I pozdrawiam.

Mam problem z wygiętym gryfem w moim basie. Jak powinienem obracać prent, żeby wrócić do normalnej pozycji?
Czy wiesz, w którą stronę powinienem kręcić prent, aby naprawić wygięcie gryfu w moim basie?
Potrzebuję pomocy z wygiętym gryfem w moim basie. Jakim kierunkiem powinienem obracać prent, aby go naprawić?
Jaki jest sposób, żeby naprawić wygięty gryf w moim basie, nie uszkadzając gwintu i śrubek?
Czy możesz mi powiedzieć, w którą stronę kręcić prent, żeby wyprostować gryf w moim basie?
Jakim kierunkiem powinienem obracać prent, żeby zreperować wygięty gryf w moim basie?
Zmagam się z problemem wygiętego gryfu w moim basie. Jak powinienem obracać prent, aby to naprawić?
Jak naprawić wygięty gryf w moim basie, nie ryzykując uszkodzenia gwintu i śrubek?
Czy wiesz, w którą stronę obracać prent, żeby usunąć wygięcie gryfu w moim basie?
Potrzebuję porady w rozwiązywaniu problemu wygiętego gryfu w moim basie. W którą stronę obracać prent, żeby go naprawić i nie uszkodzić gwintu i śrubek?

Podziel się swoją opinią
VenomousShadow
VenomousShadow
Artykuły: 0

4 komentarze

  1. …patrząc OD STRONY GŁÓWKI.

    jest temat o regulacji basu, FAQ i szukajka się kłania.

  2. @Warbellbass: …patrząc OD STRONY GŁÓWKI.

    U mnie tak patrzac – to w przeciwna do ruchu wskazowek…

  3. @Warbellbass: …patrząc OD STRONY GŁÓWKI.

    jest temat o regulacji basu, FAQ i szukajka się kłania.

    Wielkie dzięki za link. Teraz wszystko jest jasne. Szperalem troszke ale nic
    nieznalazlem nastepnym razem będę szukal lepiej. Jeszcze raz dzięki.
    Pozdrawiam.

Możliwość komentowania została wyłączona.