Poszukuję efektu

Witam wszystkich, pytanie tak jak w temacie. Poszukuję efektu/multi efektu do
bassu który w cenie do 500- 600zł był by naprawdę solidny. Przede wszystkim
chciał bym dzięki niemu uzyskać „metaliczne” brzmienie bassu podobne jakie
można usłyszeć w intro tego kawałka:

https://www.youtube.com/watch?v=KB4bj06Db44
Jestem otwarty na wszystkie opinie i z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

Czy ktoś może polecić efekt/multi efekt do bassu w cenie do 500-600 zł, który daje metaliczne brzmienie?
Jaki efekt/multi efekt do bassu byłby dobry i solidny do kupienia za 500-600 zł?
Czy jest ktoś, kto zna efekt/multi efekt do bassu, który daje metaliczne brzmienie i można go kupić za 500-600 zł?
Szukam dobrej jakości i niedrogiego efektu/multi efektu do bassu, który daje metaliczne brzmienie, czy ktoś ma jakieś sugestie?
Czy jest coś, co mogę zrobić, aby uzyskać metaliczne brzmienie mojego bassu? Może jakiś efekt lub multi efekt?
Co polecacie, aby zdobyć metaliczne brzmienie bassu na początek tego kawałka na gitarze basowej?
Poszukuję efektu/multi efektu do bassu, który da mi podobne do tego utworu metaliczne brzmienie, co możecie mi polecić?
Jaki efekt lub multi efekt do bassu byłby dobry do uzyskania metalicznego brzmienia jak w intro tego kawałka?
Czy istnieje jakiś niedrogi multi efekt lub efekt, który byłby dobry do uzyskania metalicznego brzmienia na mojej gitarze basowej?
Czy ktoś może polecić dobrej jakości efekt lub multi efekt do bassu, który da mi metaliczne brzmienie, ale będzie kosztował tylko 500-600 zł?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. Ja bym nie powiedział że to efekt, tylko że aktywny bas ze stalowymi
    strunami (świeżymi, a jak!) i z podbitymi treblami :]

  2. @Drooper: Ja bym nie powiedział że to efekt, tylko że aktywny bas ze stalowymi strunami (świeżymi, a jak!) i z podbitymi treblami :]

    Brałem taką mozliwość pod uwagę ale na moim piecu nie wykręcę takiego
    brzmienia (struny nowe :D) i dla tego chciałbym zrobić do tego alternatywę
    ciekawym efektem. A jak wiadomo jak efekt to nie jedno brzmienie ciekawe bym
    znalazł, dla tego szukam czegoś sensownego w cenie do 500/ 600zł 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.