Ibanez SWX 65, Laney RB3, Orange CR50BX?

Który z tych trzech wymienionych pieców polecilibyście? Ibanez SWX 65, Laney
RB3 czy Orange CR50BX?

Zależy mi przede wszystkim na ladnej barwie, ale nie zapominajac o glosnosci,
potrzebuje go do bardziej akustycznego grania na próby i koncerty

Z góry dzięki za pomoc

Który z tych trzech pieców – Ibanez SWX 65, Laney RB3, czy Orange CR50BX – jest najlepszy dla mnie?
Jaki piec mi polecacie spośród wymienionych: Ibanez SWX 65, Laney RB3 czy Orange CR50BX, jeśli szukam dobrego dźwięku i głośności do grania na próby i koncerty?
Co radzicie mi wybrać spośród trzech pieców: Ibanez SWX 65, Laney RB3 czy Orange CR50BX, aby osiągnąć piękny dźwięk i głośność potrzebną do akustycznego grania na próby i koncerty?
Czy mógłby mi ktoś doradzić, który z tych pieców – Ibanez SWX 65, Laney RB3, czy Orange CR50BX – jest najlepszy do bardziej akustycznego grania na próby i koncerty?
Który piec spośród trzech – Ibanez SWX 65, Laney RB3 czy Orange CR50BX – polecacie, aby osiągnąć porządny dźwięk i głośność na próbach i koncertach?
Jaki piec z tych trzech – Ibanez SWX 65, Laney RB3 czy Orange CR50BX – będzie najlepszy dla mnie, biorąc pod uwagę potrzebę dobrego dźwięku i głośności podczas akustycznego grania na próbach i koncertach?
Który z tych trzech pieców – Ibanez SWX 65, Laney RB3 czy Orange CR50BX – będzie najlepszym wyborem dla basisty, który potrzebuje dobrego dźwięku i głośności do akustycznego grania na próbach i koncertach?
Co polecacie spośród Ibanez SWX 65, Laney RB3 oraz Orange CR50BX w kontekście potrzeb basisty, który potrzebuje dobrego dźwięku i głośności do akustycznego grania na próbach i koncertach?
Który z tych trzech pieców – Ibanez SWX 65, Laney RB3 czy Orange CR50BX – będzie najbardziej odpowiedni dla mnie, jeśli potrzebuję dobrego dźwięku i głośności na próbach i koncertach?
Jakie polecacie wybrać urządzenie spośród Ibanez SWX 65, Laney RB3 i Orange CR50BX, aby osiągnąć piękny dźwięk i odpowiednią głośność do grania na próbach i koncertach?

Podziel się swoją opinią

5 komentarzy

  1. Hiwatt bylby dobry, ale nie posiada wyjscia liniowego i gdy np. będę miał
    zagrac na wiekszej scenie to go już dodatkowo nie naglosnie przez linie.
    Jedynie dodatkową kolumną, a to raczej odpada.

  2. Polecam Orange z całego serca. Mam 25 i jest naprawdę wyśmienity 🙂 SWXa
    miałem i trochę mulił, nigdy nie potrafiłem na nim ukrecić dobrego
    brzmienia.

    Ale polecam jak zawsze samemu ograć 🙂

    Pzdr

  3. jak 50w Ci starczy to orendż 😛 jakbys chcial coś mocniejszego, to KLIK ten piec wydaje się ciekawa
    propozycja.

Możliwość komentowania została wyłączona.