Cort Action Bass Active V-problem z elektroniką?

Po zakupie nowego basu Cort Action Bass Active V i podłączeniu go do wzmacniacza Hartke A100 przez wejście aktywne, użytkownik doświadcza znacznie niższej głośności w porównaniu z wejściem pasywnym oraz starszym basem Washburn xb100. Próby wymiany baterii nie przyniosły żadnej różnicy.

Witam.

Mam pytanie.

Kupiłem niedawno nowy, aktywny basik Cort Action Bass Active V. Posiadam piec
Hartke A100. Ten piec ma dwa wejścia: Passive, Active. Jak widać po nazwie
gitarki podłączam basik pod Active… i teraz zonk. Przy podłączeniu do
tego wejcia gitara gra znacznie ciszej niż po podłączeniu w Passive.
Podłanczałem właśnie do wejścia Passive i grała znacznie głośniej.
Gitara ma kilka dni, ledwo co przywieziona ze sklepu. Wymieniałem Baterie, nic
nie pomogło. Żadnej różnicy. Proszę o rade czym to może być spowodowane.
Zaznaczam że gitarka NOWA.

I dodam jeszcze że jak wpinam starego wysłużonego Washburna xb100 pasywnego,
to na takich samych ustawieniach pieca i dla Niego i dla Corta, Washburn gra
dużo głośniej a niżeli Cort w wejściu Active czy Pasive!!

Czy mam problem z elektroniką mojego nowego, aktywnego basu Cort Action Bass Active V?
Jakie są przyczyny, że moja gitara gra ciszej po podłączeniu do wejścia Active w piecu Hartke A100?
Czy ktoś wie, dlaczego mój nowy Cort Action Bass Active V gra znacznie ciszej w trybie Active niż Pasive?
Co powoduje, że moja gitara gra znacznie głośniej po podłączeniu do wejścia Passive w moim Hartke A100?
Jakie mogą być powody, że moja gitara Cort Action Bass Active V gra ciszej niż starszy Washburn xb100 pasywny w tym samym piecu na tych samych ustawieniach?
Czym może być spowodowane to, że gitara Cort Action Bass Active V gra ciszej niż powinna, pomimo wymiany baterii?
Co powinienem zrobić, aby mój nowy aktywny bas Cort Action Bass Active V grał tak głośno jak mój starszy Washburn xb100?
Dlaczego moja gitara cort Action Bass Active V, mimo że jest nowa, gra tak cicho w moim piecu Hartke A100?
Jaki może być powód, że moja nowa Cort Action Bass Active V gra znacznie ciszej niż stary Washburn xb100, nawet po podłączeniu do wejścia pasywnego?
Czy ktoś ma pomysł, co może powodować to, że mój nowy bas Cort Action Bass Active V gra ciszej niż powinien?

Podziel się swoją opinią
jakubek13
jakubek13
Artykuły: 0

Jeden komentarz

  1. Wszystko jest ok, wejście aktywne jest cichsze aby zapobiec samoczynnemu
    wysterowaniu się sygnału. Ale jeśli w wejściu pasywnym nie słychać
    delikatnego przesteru podczas grania to jest ok i możesz tam grać.

    A i zdarzają się pasywy z potężnym sygnałem, więc wszystko jest ok z
    twoimi basami.

Możliwość komentowania została wyłączona.