Ustawienie TAURUS-B315 BOX do czterech piosenek

Witam.

Mam pytanie które się pewnie powtórzyło ale potrzebuję propozycji
nastawienia basu do piosenek:

Nirvana – Smells teen like spirit

Metallica – Nothing Else Matters

Marilyn Manson – Sweet Dreams

The Hives – Hate To Say I Told You So.

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł.

Sprzet to: Combo basowe TAURUS-B315 BOX Electronics

a gitara ma elektronikę pasywną.

Jak mam ustawić bas do piosenek Nirvana Smells teen like spirit, Metallica Nothing Else Matters, Marilyn Manson Sweet Dreams i The Hives Hate To Say I Told You So na sprzęcie Combo basowym TAURUS B315 BOX Electronics z gitarą mającą elektronikę pasywną?
Czy ktoś mógłby mi polecić ustawienia basu na Combo basowym TAURUS B315 BOX Electronics do Nirvana Smells teen like spirit, Metallica Nothing Else Matters, Marilyn Manson Sweet Dreams i The Hives Hate To Say I Told You So?
Jakie są najlepsze ustawienia basu na sprzęcie Combo basowym TAURUS B315 BOX Electronics do czterech piosenek: Nirvana Smells teen like spirit, Metallica Nothing Else Matters, Marilyn Manson Sweet Dreams i The Hives Hate To Say I Told You So?
Co należy zrobić, aby ustawić bas w sprzęcie Combo basowym TAURUS B315 BOX Electronics na piosenki Nirvana Smells teen like spirit, Metallica Nothing Else Matters, Marilyn Manson Sweet Dreams i The Hives Hate To Say I Told You So z gitarą mającą elektronikę pasywną?
Które ustawienia basu będą najlepsze na sprzęcie Combo basowym TAURUS B315 BOX Electronics dla piosenek Nirvana Smells teen like spirit, Metallica Nothing Else Matters, Marilyn Manson Sweet Dreams i The Hives Hate To Say I Told You So z elektroniką pasywną w gitarze?
Jakie propozycje mają Państwo dla ustawienia basu na sprzęcie Combo basowym TAURUS B315 BOX Electronics do czterech piosenek: Nirvana Smells teen like spirit, Metallica Nothing Else Matters, Marilyn Manson Sweet Dreams i The Hives Hate To Say I Told You So?
Jakie ustawienia basu są najlepsze na sprzęcie Combo basowym TAURUS B315 BOX Electronics, aby grać Nirvana Smells teen like spirit, Metallica Nothing Else Matters, Marilyn Manson Sweet Dreams i The Hives Hate To Say I Told You So z pasywną elektroniką na gitarze?
Czy ktoś ma propozycje, jak ustawić bas na sprzęcie Combo basowym TAURUS B315 BOX Electronics do czterech piosenek: Nirvana Smells teen like spirit, Metallica Nothing Else Matters, Marilyn Manson Sweet Dreams i The Hives Hate To Say I Told You So?
W jaki sposób mam ustawić bas na sprzęcie Combo basowym TAURUS B315 BOX Electronics, aby grać Nirvana Smells teen like spirit, Metallica Nothing Else Matters, Marilyn Manson Sweet Dreams i The Hives Hate To Say I Told You So z gitarą mającą elektronikę pasywną?
Czy mógłby ktoś doradzić mi, jakie ustawienia basu na sprzęcie Combo basowym TAURUS B315 BOX Electronics będą najlepsze do czterech piosenek: Nirvana Smells teen like spirit, Metallica Nothing Else Matters, Marilyn Manson Sweet Dreams i The Hives Hate To Say I Told You So z gitarą posiadającą elektronikę pasywną?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. Hmm jak wyżej… Skąd my to niby mamy wiedzieć? Ani nie wiemy co masz za
    gitarę, ani co dla ciebie znaczy ustawienie pieca. Poza tym, znając życie,
    samo wiosło i piec nie wystarczą.

  2. @dubisz: Skąd my to niby mamy wiedzieć?

    No właśnie.

    @dubisz: Ani nie wiemy co masz za gitarę, ani co dla ciebie znaczy ustawienie pieca.

    No właśnie.

    @dubisz: samo wiosło i piec nie wystarczą.

    No właśnie.

    REGULAMIN i WYSZUKIWARKA!

Możliwość komentowania została wyłączona.