basidło + komputer = szumy trzaski i inne nieprzyjemne pierdziawki

Witam

Podłaczyłem sobie basidło pod kompa w układzie gitara – komp – piec. Gra
normalnie , niestety po odpaleniu programu Guitar rtig 3 zaczyna buczeć
pierdziec , jednym słowem kaszana. Co jest grane ?

Co się dzieje, gdy podłączam moje basidło do komputera i używam programu Guitar Rig 3?
Dlaczego moje basidło zaczyna gwizdać i chrzęścić, kiedy przystępuję do użytkowania programu Guitar Rig 3?
Czemu mój bas zaczyna wydawać dziwne dźwięki, kiedy podłączam go do komputera z programem Guitar Rig 3?
Jakie problemy mogą wystąpić, kiedy podłączam basidło do komputera z programem Guitar Rig 3?
Jaki wpływ na dźwięk mojego basu ma podłączenie go do komputera z programem Guitar Rig 3?
Czy możecie mi pomóc zdiagnozować problemy, jakie pojawiają się kiedy podłączam basidło do komputera z programem Guitar Rig 3?
Jak mam rozwiązać problem z szumami i pierdziawkami, jakie pojawiają się po podłączeniu basa do komputera z programem Guitar Rig 3?
Czytałem na forach, że wiele osób ma problemy z dźwiękiem, kiedy korzystają z programu Guitar Rig 3, czy wiecie jak je rozwiązać?
Czy jest jakaś specjalna konfiguracja, która pozwoli mi na używanie basidła z programem Guitar Rig 3 bez nieprzyjemnych szumów?
Czy jest ktoś tutaj, kto ma doświadczenie w podłączaniu basów do komputera z programem Guitar Rig 3 i może mi pomóc z rozwiązaniem problmu z szumami?

Podziel się swoją opinią
Barabasz
Barabasz
Artykuły: 1

6 komentarzy

  1. już ja widze jak on ma instrukcje do gitar riga 😀 😀 😀

    do torrenta nie dodali 😀

  2. Pomińmy ten wątek ;). Tylko nadal nie wiem co jest grane? Powinienem dodać
    że kable sa podpięte przez przejściówki z duzego na mały jack. ale to
    ewidentnie wina programu bo do puki go nie odpale wsztko gra normalnie.

  3. Mam tak samo i też problem w tym że nie wiem o co kaman u mnie występuje ten
    sam symptom jak wyłącze program to gitarka gra czysto a jak go włączę to
    słysze jakieś trzaski . Może to wersja trial 😉

  4. Ściągnicie ASIO For All, ustawcie dobrą bramkę szumów i tyla. To kwestia
    podłubania w programie. Ile razy go instalowałem tyle razy z tym walczyłem.

  5. Wybaczcie, ale Basoofka nie jest forum pomocy w zakresie obsługi lewych
    aplikacji. Jeżeli chodzi o generalny temat podłączania basu do komputera,
    proponuję zapoznać się z istniejącymi wątkami.

Możliwość komentowania została wyłączona.