phase shifter i attack equalizer

Witam.

Grzebałem dziś w skarbnicy sprzętu i wydlubałem z pod grubej warstwy kurzu
i brudu dwa ciekawe urzadzenia

mianowicie

phase shifte z zakładu produkcji urządzeń elektronicznych dariusza kuljona ,
z ul owsianej 2m7 , 15-837 bialystok z niskim nr fabrycznym .

attack equalizer ze stajni electro-harmonix z USA rok produkcj iz tego co
wypatrzyłem 1975 .

niesety nie miałem jeszcze kiedy sprawdzic czy dzialają. w phasesie
najprawdopodobnie do wymiany bedize wlacznik footswisha, a reszta nie wiem.

Moje pytanie : czy ktoś z Was natknąl się kiedyś na te sprzety. czy sa dobre
itd

Czy dziś grzebałem w skarbnicy sprzętu i wydlubałem z pod grubej warstwy kurzu i brudu dwa ciekawe urządzenia, mianowicie phase shifter z zakładu produkcji urządzeń elektronicznych Dariusza Kuljona oraz attack equalizer ze stajni Electro Harmonix z USA?
Czy natknąłem się na phase shifter i attack equalizer, gdy grzebałem dziś w mojej skarbnicy sprzętu?
Czy mam dwa ciekawe urządzenia, które wydlubałem z pod grubej warstwy kurzu i brudu, mianowicie phase shifter z zakładu produkcji urządzeń elektronicznych Dariusza Kuljona oraz attack equalizer ze stajni Electro Harmonix z USA, i czy ktoś zna je dobrze?
Czy kiedykolwiek miałem szansę pracować z phase shifterem i attack equalizerem, które grzebałem dziś w mojej skarbnicy sprzętu?
Czy potrzebuję pomocy przy naprawie phase shiftera i attack equalizera, które wydlubałem z pod grubej warstwy kurzu i brudu?
Czy ktoś widział moje dwa ciekawe urządzenia, które wydlubałem dziś z pod warstwy kurzu i brudu: phase shifter z zakładu produkcji urządzeń elektronicznych Dariusza Kuljona oraz attack equalizer ze stajni Electro Harmonix z USA?
Czy mam w swojej kolekcji sprzętowy phase shifter i attack equalizer, które dzisiaj wygrzebałem z pod grubej warstwy kurzu i brudu?
Czy kiedykolwiek słyszałem o phase shifterze z zakładu produkcji urządzeń elektronicznych Dariusza Kuljona i attack equalizerze ze stajni Electro Harmonix z USA, które grzebałem dziś w mojej skarbnicy sprzętu?
Czy sprawdzałem, czy moje dwa ciekawe urządzenia, które wydlubałem z pod grubej warstwy kurzu i brudu, czyli phase shifter z zakładu produkcji urządzeń elektronicznych Dariusza Kuljona oraz attack equalizer ze stajni Electro Harmonix z USA, dobrze działają?
Czy zna ktoś jakieś dobre informacje na temat phase shiftera i attack equalizera, które dziś wygrzebałem z pod grubej warstwy kurzu i brudu?

Podziel się swoją opinią
Emsichojnice
Emsichojnice
Artykuły: 1

3 komentarze

  1. sprobuje je urochomic i pobawic chwile, jak mi się nie spodobają to oddam
    nawet za dwie flaszki ;p

Możliwość komentowania została wyłączona.