Problem ze sprzętem

Witam, Posiadam wzmacniacz Marshall MB 450 H i kolumnę wlasnoręcznie robioną
z głosnikiem Celestion BN15 400S, a problem w tym że jak przełanczam na
kanał classic(dużo basu) co strasznie szumi i przerywa dźwięk po prostu nie
da się grać a najciekawsze jest to że kiedy przełacze na Bled(mieszanie
kanalów moderna i classica) gra normal a kiedy na modernie dam dużo basu też
gra normalnie i nie wiem w czym może być problem i proszę o pomoc.

Ps.Spręt już mam prawie rok i wczesniej mi się to nie zdażało.

Z góry dzięki ;]

Czy mam problem ze sprzętem basowym, a mianowicie wzmacniaczem Marshall MB 450 H i kolumną z własnoręcznie wykonanym głośnikiem Celestion BN15 400S?
Dlaczego po przełączeniu na kanał classic w moim basowym sprzęcie strasznie szumi i przerywa dźwięk?
Co zrobić z problemem w moim basowym sprzęcie, który występuje podczas przełączania na kanał classic?
Kiedy przełączam na Bled, które mieszanie kanałów moderna i classica, gram normalnie, ale gdy przełączę na modern, a dużo basu, też gram normalnie, z czym może być problem?
Czy ktoś może mi pomóc, bo mam problem z moim basowym sprzętem, który szumi i przerywa dźwięk po przełączeniu na kanał classic?
Jakie są sposoby na rozwiązanie problemu w moim basowym sprzęcie, który po przełączeniu na kanał classic natychmiast szumi i przerywa dźwięk?
Czy ktoś miał już taki problem jak ja z moim basowym sprzętem po przesiadce na kanał classic i potrafi mi pomóc?
Co mogę zrobić z moim basowym sprzętem, który po przełączeniu na kanał classic nie daje się grać i natychmiast szumi i przerywa dźwięk?
Jakie są możliwe przyczyny problemów z moim basowym sprzętem po przełączeniu na kanał classic i jak je rozwiązać?
Czy jest ktoś, kto mógłby mi pomóc z rozwiązaniem problemu z moim basowym sprzętem po przełączeniu na kanał classic, który szumi i przerywa dźwięk?

Podziel się swoją opinią
Stasiek112
Stasiek112
Artykuły: 0

3 komentarze

  1. Z tego co napisałeś można wywnioskować tylko jedno: padł kanał classic we
    wzmacniaczu. Niestety przez forum nie można sprawdzić co dokładnie padło.
    Pozostaje wizyta u elektronika. Jeżeli mieszkasz blisko Konina mogę pomóc.

  2. Ja bym sprawdził potencjometry w przedwzmacniaczu „kontaktsprynie jest taki
    drogi a można dzięki niemu dużo zaoszczędzić

    to tylko taka wolna myśl która mi przyszła do głowy:) a tak jak powiedział
    KrzysztofKwizyta u dobrego elektronika będzie potrzebna:)

Możliwość komentowania została wyłączona.