Washburn vs Washburn vs ibanez

Witam wszystkich!!

Od sporego czasu noszę się z zakupem basidła. Kiedy przyszła możliwość na
kupno wymarzonego sprzętu pojawił się problem. Mianowicie jaki ma być ten
wymarzony sklep. Czytam to forum, czytam i czytam. I wreszcie udało m się
wytypowac trzy propozycje:

– Washburn t14

– Washburn xb 100-120

– Ibanez seria gsr

Pytanie moje brzmi: który jest lepszy i dlaczego?

Pytam bo jako komplenty nowicjusz w dziedzinie BAS nie mam zupełnie pojęcia o
co chodzi z rodzajami elektroniki itp. Przepraszam, ze nabijam kolejny temat,
ale nie znalazłem nigdzie bezpośredniego porównania tych modeli.

Pozdr st_miko

Który bas jest lepszy: Washburn t14, Washburn xb 100 120 czy Ibanez seria gsr i dlaczego?
Czy ktoś miał doświadczenia z basami Washburn i Ibanez i mógłby mi powiedzieć, który jest lepszy?
Jakie są główne różnice między basami Washburn t14, Washburn xb 100 120 i Ibanez seria gsr?
Czy ktoś mógłby polecić mi jeden z tych basów i powiedzieć, dlaczego jest lepszy od pozostałych dwóch?
Czy znacie jakieś porównania między basami Washburn i Ibanez, zwłaszcza w przypadku modeli Washburn t14, Washburn xb 100 120 i Ibanez seria gsr?
Który z tych basów ma lepszą elektronikę: Washburn t14, Washburn xb 100 120 czy Ibanez seria gsr?
Czy ktoś mógłby polecić mi bas, który sprawdzi się dobrze zarówno podczas prób, jak i na scenie, z uwzględnieniem modeli Washburn t14, Washburn xb 100 120 i Ibanez seria gsr?
Co sądzicie o basach Washburn i Ibanez, szczególnie o modelach Washburn t14, Washburn xb 100 120 i Ibanez seria gsr?
Jaki bas wybrać – Washburn t14, Washburn xb 100 120 czy Ibanez seria gsr – zgodnie z moimi potrzebami jako początkującego basisty?
Czy ktoś mógłby porównać dla mnie modele basów Washburn t14, Washburn xb 100 120 i Ibanez seria gsr i powiedzieć, który jest najlepszy w jakimś konkretnym aspekcie?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.