Komis muzyczny ? Trójmiasto, Słupsk i okolice.

Planuję kupić używane nagłośnienie do basu, około 150-200W. Macie jakieś
propozycje, gdzie w podanej okolicy jest jakiś komis / sklep (i byłby jakiś
wybór) ? Na googlach wyskakują różne lokalizacje, ale wolałbym jakby ktoś
zorientowany podpowiedział, gdzie warto zajrzeć 😉

Czy masz jakiś pomysł, gdzie mogę kupić używane nagłośnienie do basu w okolicy Trójmiasta, Słupska?
Znajdziesz mi jakiś komis muzyczny lub sklep w okolicach Trójmiasta i Słupska, gdzie mogę kupić używane nagłośnienie basowe?
Czy wiesz, gdzie znajdę używane nagłośnienie basowe w okolicach Trójmiasta, Słupska?
Możesz mi polecić jakiś komis muzyczny w okolicach Trójmiasta, Słupska, w którym znajdę używane nagłośnienie do basu o mocy 150-200W?
Czy znasz jakiś dobry sklep lub komis muzyczny w okolicy Trójmiasta, Słupska, gdzie mogę znaleźć używane nagłośnienie basowe?
Gdzie znajdę w Trójmieście lub okolicach sklep lub komis muzyczny z używanym nagłośnieniem basowym?
Czy zna ktoś dobry komis lub sklep muzyczny w okolicach Słupska i Trójmiasta, w którym znalazłbym używane nagłośnienie basowe?
Czy orientujesz się, gdzie znajdę używane nagłośnienie basowe o mocy 150-200W w okolicy Słupska i Trójmiasta?
Ktoś zna jakiś dobry komis muzyczny w okolicy Trójmiasta i Słupska, gdzie znajdę używane nagłośnienie basowe?
Czy miałbyś jakieś sugestie co do sklepów lub komisów muzycznych, gdzie mogę kupić używane nagłośnienie do basu w okolicy Słupska i Trójmiasta?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.