Taurus BL-1010 + paczka 15

Witam 🙂

Potrzebuję porady od fachowca 🙂 Jaką paczkę na 15″ głośniku podłączyć
do tego oto Taurusa…?

a może jest jakiś inny pomysł aby osiągnąć głęboki dół?

prosiłbym również o jakieś propozycje… paczka nie musi być nowa… cena?
tak do 1500…

„ z tego co teraz na szybko poszukałem…
allegro.pl/taurus-tf-115-kolumna-basowa-gratisy-okazja-i1313493665.html
co o tym powiecie?

Jeżeli jest już temat to przepraszam ale postanowiłem na szybkiego napisać
(ze względu na brak czasu ;/) nie używając opcji „szukaj”. Jakby co to
prosiłbym o nakierowanie mnie na niego.

Jaką kolumnę basową na 15 głośniku poleciłbyś do Taurusa BL 1010?
Czy wiesz, jaka kolumna basowa na 15 głośniku będzie pasować do mojego Taurusa BL 1010?
Co byś polecił na osiągnięcie głębokiego dół w moim grajdołku, przy korzystaniu z Taurusa BL 1010?
Czy istnieją jakieś propozycje kolumn basowych na 15 głośniku, które pasują do Taurusa BL 1010? A jak nie – to jakie inne propozycje masz w zanadrzu?
Czy mogę uzyskać poradę dotyczącą kolumny basowej na 15 głośniku dla Taurusa BL 1010 od Ciebie w granicach 1500 zł?
Jaką kolumnę basową na 15 głośniku mogę podłączyć do Taurusa BL 1010, aby uzyskać głęboki dół? Co polecasz?
Czy wiesz, jaka kolumna basowa będzie pasować do Taurusa BL 1010 i nie przekraczać 1500 zł? Czy jest to możliwe?
Jakie są Twoje propozycje na kolumnę basową na 15 głośniku dla mojego Taurusa BL 1010?
Czy mógłbyś polecić jakieś konkretne modele kolumn basowych, które pasują do Taurusa BL 1010 oraz nie przekraczają 1500 zł?
Czy znasz jakieś dobre kolumny basowe do 1500 zł, które zgrywają się z Taurusem BL 1010 i dają mocny i głęboki bas?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

  1. Za 1500zł to już da się znaleźć bardzo dobra kolumnę. Nisko i gleboko brzmi
    eminence delta15LF w 1×15„ i taka paczkę o ile Cie interesuje Noisy Box da się
    zrobić w każdej chwili i jeszcze 5 stówek zostanie Ci w kieszeni. Taurus z
    neta jest na Celestion TF1525 niestety nie ma polotu w ilosci basu do delty.

Możliwość komentowania została wyłączona.