sprzęt na próby

Cześć… mam w planach z kolegami założyć zespół w formacji 2x gitara,
bas, klawisze i perkusja.

W szkole jak grałem podpinałem się do czegoś w stylu mixera… ile kosztuje
coś takiego na taki zespół? dodając do tego koszty kolumn…

Jakie sprzęty muszę kupić na próby jako basista z planami założenia zespołu w formacji 2x gitara, bas, klawisze i perkusja?
Czy istnieją jakieś sugestie co do sprzętu, który jest potrzebny na próby z zespołem, składającym się z 2x gitara, bas, klawisze i perkusja?
Ile kosztuje mixer dla zespołu składającego się z 2 gitar, basu, klawiszy i perkusji?
Jakie są koszty potrzebne do zakupienia kolumn dla mojego zespołu, składającego się z 2x gitara, bas, klawisze i perkusja?
Czy orientujesz się, jakie sprzęty muzyczne będę potrzebować do prób z zespołem, który składa się z 2x gitara, bas, klawisze i perkusja?
Wszystko jest gotowe, aby założyć zespół składający się z 2x gitara, bas, klawisze i perkusja. Jakie koszty przypadną na mixer i kolumny?
Co muszę zrobić, żeby kupić odpowiedni sprzęt na próby z zespołem, który składa się z 2x gitara, bas, klawisze i perkusja?
Czy warto inwestować w drogi sprzęt na próby z zespołem, który składa się z 2x gitara, bas, klawisze i perkusja?
Jaka jest różnica między droższym a tańszym sprzętem do prób z zespołem, składającym się z 2x gitara, bas, klawisze i perkusja?
Czy wiesz, gdzie mogę znaleźć najlepsze oferty na kolumny i mixer dla zespołu składającego się z 2x gitara, bas, klawisze i perkusja?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. Kup sobie piecyk, bez preampu(który kosztuje więcej od np ldm-ba 100) bas
    będzie c*jowo brzmiał.

    Co do PA dla zespołu od 1000zł do miliona.

  2. Tzn szukasz nagłośnienia, które uciągnie cały zespół? Czy gitarzyści i
    klawiszowiec mają wzmacniacze własne?

Możliwość komentowania została wyłączona.