Washburn XB100

Witam,

Mam zamiar rozpocząć swoją przygodę z basem i nauczyć się grać na tym
wspaniałym instrumencie. Od jakiegoś czasu googluje po necie i przeszukuję
fora. Jednak pojawia się małe ale i do końca nie jestem przekonany nad swoim
wyborem. Czy mianowicie warto dla początkującego polecić z całą
pewnością taki sprzęcik jak Washburn XB100 z 30W piecykiem Randall’a RB30XM?
Nie mam możliwości ogrania tego sprzętu, a to co oferuje sklepik w moim
mieście to żenada.

Czy powinienem kupić Washburn XB100 i 30W piecyk Randalla RB30XM jako początkujący basista?
Czy warto zainwestować w Washburn XB100 i Randall RB30XM na początek mojej przygody z grą na basie?
Czy Washburn XB100 i piecyk Randall RB30XM będą dobrym wyborem dla mnie jako początkującego basisty?
Czy ktoś miał doświadczenie z Washburn XB100 i Randall RB30XM i mógłby mi pomóc dokonać wyboru sprzętu?
Czy Washburn XB100 i Randall RB30XM są godne uwagi jako początkowy sprzęt dla basisty?
Czy kupno Washburn XB100 i Randall RB30XM jest dobrym wyborem dla osoby, która właśnie rozpoczyna swoją przygodę z grą na basie?
Czy Washburn XB100 i Randall RB30XM są dobrej jakości sprzętem dla początkującego basisty?
Czy warto zaryzykować i kupić Washburn XB100 z Randall RB30XM na początek, mimo braku możliwości wysłuchania sprzętu w sklepie?
Czy Washburn XB100 i Randall RB30XM są idealnym wyborem dla początkującego basisty, który poszukuje dobrego sprzętu?
Czy Washburn XB100 i Randall RB30XM spełnią moje oczekiwania jako początkującego basisty?

Podziel się swoją opinią
MadSteve
MadSteve
Artykuły: 0

2 komentarze

  1. Myślę, że warto – zresztą wpisz w okienku wyszukiwania Washburn XB100 i
    sobie poczytaj 😉

  2. gitara idealna na poczatek a profeskonalista wg. mnie tez nie powinien
    wzgardzic 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.