Jaki Case do GMR Basforce IV

Witam, Mam pytanie jaki case będzie najlepszy do Basforc-a IV. Zależy mi na
profilowanym case , aby był jak najlżejszy. Jeśli już ktoś borykał się z
tym problemem to proszę o podpowiedzi. Moja propozycja to (allegro.pl/item1236132871.html) Niestety nie mam jak sprawdzić czy się zmieści. Z góry dzięki.

Jakiego case’a powinienem użyć do mojego GMR Basforce IV, gdy zależy mi na tym, aby był jak najlżejszy?
Czy ktoś miał styczność z wyborem case’a dla Basforce’a IV i mógłby mi coś polecić?
Jaki profesjonalny case poleciłbyś do mojego Basforce’a IV, aby był bezpiecznie przetransportowany?
Zastanawiam się, jaki rodzaj case’a będzie najlepszy dla mojego Basforce’a IV – czy ktoś miał podobny dylemat?
Pytanie dla basistów – jaki case do swojego Basforce’a IV uważacie za najlepszy?
Który case dla Basforce’a IV polecalibyście, biorąc pod uwagę jego niską wagę i ochronę?
Czy ktoś z was ma doświadczenie w wyborze case’a dla Basforce’a IV? Jakie modele moglibyście polecić i dlaczego?
Jakie cechy powinien posiadać case do Basforce’a IV, aby zabezpieczyć mój instrument i jednocześnie być poręcznym w transporcie?
Jako basista potrzebuję profilowanego i lekkiego case’a dla mojego Basforce’a IV, czy macie jakieś sprawdzone propozycje?
Rozważam zakup case’a dla swojego Basforce’a IV, jaki model warto wybrać w oparciu o wasze doświadczenia?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. na co dzień gmra trzymam w uniwersalnej „walizce”.

    zdarza się jednak, że przenoszę go w caseie Fender jb – mieści się
    idealnie.

Możliwość komentowania została wyłączona.