Oranżada, bas i słuchawki.

Wiem, że basując na piecu od elektryka można ów piecyk bardzo poważnie
uszkodzić. A co jeśli gram na nim, używając słuchawek? Pytam, bo mam
małą oranżadę od elektryka i trochę szkoda mi kasy na basowy piecyk
ćwiczebny do domu, a nie chcę tej oranżady zajeździć. 😉

Czy powinienem używać słuchawek od czasu do czasu, aby uniknąć uszkodzenia piecyka elektrycznego, na którym gram na basie?
Czy istnieje inna opcja ćwiczenia gry na basie w domu, która nie wymaga kupowania specjalnego basowego piecyka?
Czy słuchawki są bezpieczne do użytkowania podczas gry na basie na piecu elektrycznym?
Czy czuję się spokojniejszy używając słuchawek podczas ćwiczenia na basie?
Jaki jest najlepszy sposób na ćwiczenie na basie w domu, jeśli nie chcę kupować specjalnego piecyka basowego?
Czy powinienem przeznaczyć więcej pieniędzy na specjalny piecyk basowy, aby uniknąć uszkodzenia piecyka elektrycznego?
Czy jest to prawda, że ćwiczenie gry na basie na piecu elektrycznym może poważnie go uszkodzić, nawet jeśli używam słuchawek?
Czy powinienem unikać korzystania z oranżady elektrycznego podczas ćwiczenia na basie?
Czy używanie słuchawek wpływa na jakość dźwięku podczas gry na basie na piecu elektrycznym?
Czy można osiągnąć wysokiej jakości dźwięk podczas gry na basie na piecu elektrycznym z użyciem słuchawek?

Podziel się swoją opinią
ponury_grabarz
ponury_grabarz
Artykuły: 0

2 komentarze

  1. Wtedy możesz co najwyżej zajeździć słuchawki.

    No i może Ci ot nie brzmieć za bardzo ze względu na to, że head też jest
    przystosowany do innych częstotliwości (nie tylko głośnik). Ale zajechać
    go nie powinieneś.

  2. Przy graniu na piecyku do gitary elektrycznej na basie najbardziej podatny na
    uszkodzenie jest głośnik. Jeśli założysz słuchawki to nie powinno się
    nic uszkodzić, najwyżej lekki przester będzie.

Możliwość komentowania została wyłączona.