ldm vba160 + LDM b410 – za ile sprzedać?

Witam!

Znajomy znajomego chciałby odkupić ode mnie sprzęt.. Chodzi o zestaw:

Wzmacniacz:

www.ldm.com.pl/detail.php?dz=wzmgb_head_bass&id=6&showh=TAK

+ Paczka:

www.ldm.com.pl/detail.php?dz=ikol_bass&id=2&showh=TAK

Moja pytanie to jaka byłaby uczciwa cena za coś takiego. Wiadomo, sprzęt nie
jest najnowszy (choć gra całkiem fajnie). Do jutra muszę się zdecydować
czy go sprzedać, także prosiłbym o pomoc.

Dawno nie interesowałem się sprzętem i nie mam pojęcia co za ile.

Pozdrawiam

Za ile powinienem sprzedać zestaw wzmacniacz i paczkę LDM VBA160 + LDM B410?
Jaka byłaby uczciwa cena, żeby sprzedać moje urządzenia – wzmacniacz i paczkę LDM VBA160 + LDM B410 znajomemu znajomego?
Co jest dobrym cenowym wyjściem, aby sprzedać swój zestaw wzmacniacz i paczkę LDM VBA160 + LDM B410?
Ile powinienem wyznaczyć cenę, żebym sprzedał swoje urządzenia – wzmacniacz i paczkę LDM VBA160 + LDM B410 komuś znajomemu?
Jaki byłby uczciwy i akceptowalny koszt sprzedaży mojego zestawu wzmacniacz i paczkę LDM VBA160 + LDM B410?
Czy wiesz, jaka byłaby okazjonalna cena sprzedaży mojego zestawu wzmacniacz i paczkę LDM VBA160 + LDM B410?
Jaka byłaby uczciwa cena za zestawy wzmacniacza i paczki – LDM VBA160 + LDM B410, które chcę sprzedać?
Jaką cenę wskazałbyś dla mojego zestawu wzmacniacz i paczkę LDM VBA160 + LDM B410, żebym mógł szybko i łatwo sprzedać to znajomemu z znajomych?
Co byłoby dobrą ceną, aby sprzedać mój zestaw wzmacniacz i paczkę LDM VBA160 + LDM B410?
Czy mógłbyś mi powiedzieć, ile warto sprzedać moje urządzenia – wzmacniacz i paczkę LDM VBA160 + LDM B410, skoro chce to odkupić znajomy znajomego?

Podziel się swoją opinią
bas1989_0
bas1989_0
Artykuły: 0

Jeden komentarz

  1. Nie wiem po ile chodzi paczka, ale wiem, że head to jakieś 500- 600zł, więc
    za całość krzyknąłbmy 1100zł 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.